Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У середмісті Черкас традиційно розкинулась "Ярмарка меду" (ВІДЕО)

 ...

У Черкасах – солодкий тиждень. Просто у середмісті традиційно розкинулась "Ярмарка меду". Організовує її торгова марка "Козацький мед". Попри зимовий мороз за солодеником ще зрання зібралася черга охочих. Кожен може обрати свій унікальний сорт меду. Солодкий продукт має спеціальну зимову ціну: лише 236 гривень за три літри до того ж ще і подарунок.

Олександр Єрьомін, продавець-консультант ТМ "Козацький мед":

"Ми привезли вам більш ніж 15 сортів меду. Меди в нас з різних областей України: Запорізька, Полтавська, Херсонська, Сумська. Зараз проходить акція для всіх мешканців міста трилітрова банка меду по ціні 236 гривень. Кожному покупцю банки меду в подарунок пакунок майзонезу".

Обрати солоденик тут можна на будь-який смак та гаманець. Не лише як смаколик, але й як ліки. Нині в розпал грипу та застуд це більш ніж актуально.

Олександр Єрьомін, продавець-консультант ТМ "Козацький мед":

"Від застуди. Підтримати імунні систему кожен день треба їсти хоча б ложку меду і не будете ходити до аптеки".

Та цілющі властивості тут має не тільки мед, а й інші ярмаркові продукти бджолярства. Усе на цих прилавках, кажуть, натуральне. Лише напрацьоване бджолами.

Ірина Гайдукова, апітерапевт:

"Рекомендовано вживати маточне молочко. Це підвищення імунітету, оздоровлює організм, покращує самопочуття, пам'ять, зір, працездатність. Також дуже корисно вживати такий препарат, як галерин, для боротьби з вірусами, інфекціями, зняття запальних процесів, оздоровлює легені, покращує відходження мокротиння покращує самопочуття".

У перший же день за товарами "Козацького меду" зібралася чимала черга. Більшість каже: продукцію тут купують не вперше. Насамперед через ціну. Вона тут, переповідають покупці, удвічі нижче від ринкової.

Лариса, жителька м. Черкаси:

"Я беру майський і степові трави і він дуже подобається по вкусу. Тому що він корисний. Для серця ми відчуваємо, що він допомагає нам".

Віктор, житель м. Черкаси:

"В мене жінка хворіє на цукровий діабет. Їй цукор не можна, в тей раз брали чотири банки і в цей раз беремо. І так думаємо, що краще ніж на базарі. Тому що на базарі багато берем, тоже ж берем, а багато цукру".

Наталія, жителька м. Черкаси:

"За смаком подобається липовий я знаю, що він дуже корисний. Бджоли його збирають в таких місцях, де чисто дуже екологічно".

Валентина, жителька м. Черкаси:

"Тут повинно бути якісно, а на базарі хто його знає. І ціни в додачу ще. Тут менші ціни ніж на базарі".

"Ярмарка меду" у Черкасах проходитиме до 19 лютого. Вас чекають за адресою: бульвар Шевченка, 209. Біля центрального входу в магазин "Кооператор". Графік роботи: із 9 до 17 години.

 

  • Facebook