Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Колектив черкаського ПриватБанку долучився до прибирання міста (ВІДЕО)

 ...

Суботнім ранком понад сотня черкаських банкірів вийшли на прибирання виділеної території. Цього разу колективу дісталась двокілометрова ділянка по вулиці Рябоконя, від проспекту Хіміків до вулиці Гетьмана Сагайдачного. Тут, на узбіччях дороги на прибирання чекало чимало побутового та навіть будівельного сміття.

Ярослав Батієвич, співробітник ПриватБанку:

"Традиційно від ПриватБанку, як найбільшого банку України, виходить близько 100-150 людей. Люди у вільний від роботи час, свій вихідний, вирішили допомогти місту прибрати, зробити його чистішим."

Оксана Крамаренко, співробітниця ПриватБанку:

"Кожна людина прагне чистоти – вдома, на роботі. Але, чомусь, не притримуються цього в місті. Подивіться, які засмічені вулиці! Ми прийшли, щоб зробити наше місто чистим."

Віктор Зінченко, співробітник ПриватБанку:

"В прошлом году мы убирали по набережной. Можно посмотреть, там до сих пор чистота и порядок. Здесь мы тоже уберем и тоже будет прекрасно!"

На таку толоку приватбанківці виходять щороку. І цього разу робити місто чистішим взялись цілими сім’ями. Рукавичками та сміттєвими пакетами озброїлись навіть діти. Так найменших членів родин привчали берегти чистоту в місті.

Юлія і Тимур, учасники толоки:

"Убираем. Собираем мусор. А то загрязнили наш город . Надо ж убирать. Надо не мусорить, но и убирать надо тоже тем, кто мусорит."

За кілька годин активної роботи працівники ПриватБанку зібрали понад 250 пакетів сміття. Та окрім побутового непотребу на узбіччях дороги на прибиральників чекала і небезпечна знахідка. Під купою мотлоху були приховані зо 2 десятка ртутних термометрів і пляшка з невідомою речовиною. Тож толока скінчилась викликом спецслужб. На місце знахідки виїхали поліція, надзвичайними та лікарі швидкої. Небезпечну знахідку вчасно знешкодили. 

  • Facebook