Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

ЖК "Сімейний Lux" пропонує черкасцям унікальні квартири в новобудові на березі Дніпра (ВІДЕО)

 ...

Комфортне та якісне житло та кращий краєвид в місті. Житловий комплекс "Сімейний Lux" пропонує черкасцям унікальні квартири в новобудові просто на березі Дніпра. За адресою Героїв Дніпра, 4 взялись зводити висококомфортну багатоповерхівку з доступними цінами на квартири.

Сергій Січко, представник забудовника:"Ми розпочинаємо будівництво нового житлового комплексу під назвою "Сімейний Lux". Це новий житловий комплекс від "Сімейного", що відрізнятиметься підвищеним рівнем комфорту"

Весь житловий комплекс складатиметься з 4 секцій по 12 поверхів. Заплановано, що перший поверх займатиме комерційна нерухомість і гаражі. Внутрішня територія матиме простору парковку для автомобілів, ігрові майданчики для дітлахів, зручні доріжки для прогулянок, велосипедні доріжки і місця для відпочинку. Їх зведуть опісля всіх секцій будинку. А по периметру встановлять відеоспостереження.

Сергій Січко, представник забудовника: "Зокрема, в даному будинку передбачено 2 швидкісних ліфта OTIS, місце для консьєржа, панорамне скління з енергозберігаючим шаром. Також наш будинок утеплюється вологостійкою мінеральною ватою, має дихаючий та нестаріючий фасад"

У компанії-забудовнику розповідають: велику увагу вони приділили технічним характеристикам проекту. Так висота стелі в квартирах становитиме не нижче 2,80 м. А численні енергозберігаючі рішення дозволять мешканцям суттєво економити на опаленні. В нинішніх умовах зростання тарифів на послуги ЖКГ це робить квартири ЖК "Сімейний Lux"  самоокупними за досить короткий час.

Сергій Січко, представник забудовника: "Також в кожній квартирі даного комплексу передбачене індивідуальне опалення газовим котлом. Секції комплексу розташовані таким чином, щоб створити затишний двір для жителів нашого комплексу. І, особливою перевагою даного комплексу є те, що жителі квартир зможуть насолоджуватись через панорамні вікна видом на Дніпро"

Серед інших переваг житлового комплексу "Сімейний Lux" - чесні ціни, надійний забудовник, швидке та прозоре будівництво. Затишне житло створюють з високоякісних екологічних матеріалів індивідуально для черкащан. За бажанням, клієнтам доступне перепланування. А у Центрі продажів компанії гарантують якісне обслуговування від перших консультацій до заселення.

Сергій Січко, представник забудовника: "Рік тому, розпочинаючи будівництво ЖК "Сімейний", що по вулиці Гагаріна, 29, ми запевняли черкащан щодо своєчасної подачі першої секції даного комплексу. Так, підтверджуючи свій авторитет і завоювавши довіру місцевих жителів, наша компанія здала першу секцію даного комплексу на півтора місяці раніше з підключенням всіх комунікацій. Запевняю, що секції ЖК  "Сімейний Lux" здаватимуться в зазначені терміни та з підключенням усіх комунікацій. Оскільки ми будуємо за технологіями, які перевірені роками, створюючи якісні та надійні будівлі"

ЖК "Сімейний Lux" розташовується за адресою вулиця Героїв Дніпра, 4. Житловий комплекс "Сімейний Lux" - відчуйте новий рівень комфорту!

  • Facebook