Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

ПриватБанк впровадив спецрежим обслуговування IT-галузі

 ...

ПриватБанк запровадив пільговий режим обслуговування клієнтів, які працюють на ринку розробки програмного забезпечення, мобільних додатків та ігор. Як повідомили в банку, новий комплекс послуг "IT Expert" поєднує окремий тарифний пакет, безкоштовне персональне обслуговування, цілодобові консультації з питань IT, зарахування іноземної валюти день у день, автоматичний обов’язковий продаж тощо.

"ПриватБанк як одна з провідних українських ІТ-компаній краще за інших розуміє потреби надзвичайно перспективної та важливої для всієї країни ІТ-галузі. Відкриття рахунку приватного підприємця, який працює в напрямку ІТ, абсолютно безкоштовне, так само як і платежі до бюджету. Абонплата коштуватиме всього 50 грн на місяць, перерахування коштів з рахунку підприємця на свою Картку для виплат – 0,5%, а безкоштовна особиста картка рівня Gold стане чудовим бонусом", – говорить керівник напрямку обслуговування малого та середнього бізнесу ПриватБанку Олександр Ніколенко.

Новим клієнтам IT-галузі, які вперше відкривають поточний рахунок в ПриватБанку, тарифний пакет "IT Expert" встановлюється автоматично. Щоб відкрити банківський рахунок на сайті ПриватБанку, достатньо бути зареєстрованим підприємцем і клієнтом ПриватБанку як фіз. особа (наприклад, мати картку чи депозит) та отримати ЕЦП в Приват24 для приватних клієнтів. Існуючим клієнтам банку для переходу на новий тарифний пакет "IT Expert" треба подати заявку на сторінці сайта ПриватБанку "Послуги для клієнтів IT-галузі".

За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 56,1% юридичних осіб та 69,7% приватних підприємців, які користуються послугами українських банків.

  • Facebook