Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Знайомтесь, IQOS! Офіційний IQOS Space відкрили і в Черкасах

 ...

Інноваційні технології змінюють наше життя на краще. Електрокари, дрони, доповнена реальність – це вже не слова з прогнозів футурологів, а наша сучасність. Прогрес змінив навіть таку консервативну звичку, як куріння. Замість сигарет тепер є IQOS – технологічна і значно менш шкідлива альтернатива для курців. Хороша новина – нещодавно офіційний магазин IQOS Space з’явився і в Черкасах. Розповідаємо, що таке IQOS, і чому на нього перейшли понад 12 мільонів курців у всьому світі.

Що таке IQOS

IQOS (айкос) – це електронний пристрій для нагрівання тютюну, інноваційна розробка компанії Philip Morris International. Тут повністю відсутній процес горіння, що робить IQOS кращою альтернативою звичайному курінню. В сигаретах тютюн та папір горять при температурі близько 800°C, і в результаті утворюється дим, що містить понад 6000 хімічних сполук (у тому числі канцерогенні смоли, аміак та чадний газ, що є найбільш шкідливими компонентами сигаретного диму). IQOS нагріває тютюн всього до 300-350°C. Цієї температури достатньо, щоб отримати з тютюну звичний смак, аромат та нікотин, але не доводити до горіння. Тому при використанні айкос виділяється на 95% меньше шкідливих речовин, ніж при курінні сигарет.

Принцип роботи IQOS – технологія нагрівання замість горіння. Завдяки цьому:

  • немає диму, попелу та ризику підпалити щось, адже відсутній процес горіння;
  • на зубах не залишається темного нальоту, як від сигарет, і не псується зубна емаль;
  • на волоссі, одязі та шкірі не залишається їдкого запаху диму;
  • IQOS можна використовувати у приміщенні (дома, в офісі, в авто і т.д.);
  • немає пасивного куріння.

Як використовувати IQOS

Гаджет складається з двох елементів: мініатюрного тримача для стіка і зарядного пристрою (в ньому тримач підзаряжається між сеансами). Всередині тримача знаходиться керамічне лезо, яке нагріває тютюн до необхідної температури. Щоб почати, потрібно ввімкнути тримач, затиснувши кнопку на ньому до легкої вібрації, а потім вставити стік. Через 15-20 секунд буде ще одна вібрація – це значить, що тютюн нагрівся і можна приступати. Коли сеанс закінчиться, потрібно дістати використаний стік, легенько потягнувши на себе ковпачок.

Розробники IQOS врахували, що для курця велике значення має звичний ритуал. Тому за відчуттями і навіть зовні використання IQOS і куріння дійсно схожі. Кожен сеанс триває 6 хвилин або 14 затяжок, як і звичайна сигарета. Тримач зі стіком візуально і тактильно нагадує сигарету. У стіках – натуральний тютюн, з якого при нагріванні випаровується ароматний аерозоль. Тож користувач IQOS отримує звичні відчуття і нікотин, але не отримує шкоди від сигаретного диму, як при звичайному курінні.

Відмітимо, що IQOS не є способом кинути курити. Адже пристрій нагріває тютюн, в якому міститься нікотин, а нікотин викликає звикання. Краще і безпечніше всього – не курити зовсім і не споживати тютюн та нікотин ніяким іншим способом. Але для курців, що не планують кидати звичку, хорошим варіантом буде розглянути менш шкідливу альтернативу сигаретам, якою і є IQOS. За рахунок відсутності тут горіння кількість шкідливих речовин значно знижується.

IQOS: моделі та ціни

У лінійці бренду є три пристрої – IQOS 2.4 Plus, IQOS 3 Duo та IQOS 3 Multi.

IQOS 2.4 Plus – базова модель пристрою. Простий у використанні, зручний та стильний девайс. Завдяки функціональності та доступній ціні вважається найпопулярнішою версією айкос – його часто обирають для знайомства з системою нагрівання тютюну. Є два кольори корпусу – чорний та білий. Також можна кастомізувати свій пристрій кольоровими знімними ковпачками.

Ціна: 1299 грн 

IQOS 3 Multi – монолітний девайс формату "все-в-одному". Він не розділений на тримач і зарядний пристрій, як інші моделі. Але все одно доволі компактний – важить всього 50г. Особливість Multi – з ним можна використовувати до 10 стіків підряд, не підзаряжаючи девайс між сеансами. Можна обрати з 4-х кольорів корпусу – крім чорного й білого, є ще синій та золотий.

Ціна: 2399 грн

IQOS 3 DUO – остання новинка бренду, найпрокачаніша та найдорожча модель. Має цілий ряд "фішок" та додадкових функцій – два використання поспіль без підзарядки між сеансами, smart-батарея, NFC-чіп для швидкого конекту зі смартфоном. У Дуо п’ять кольорів корпусу – тут додали також мідний.

Ціна: 2699 грн

Всі моделі IQOS працюють з тютюновими стіками HEETS.

Ціна однієї пачки HEETS: 50 грн

На всі девайси IQOS діє міжнародна гарантія, що дозволяє замінити несправний пристрій на новий у будь-якій з країн, де бренд офіційно представлений.

Де купити IQOS в Черкасах

В офіційному магазині бренду або замовити на сайті iqos.ua з безкоштовною доставкою.

IQOS Space в Черкасах знаходиться в ТРЦ "Любава" (б-р Шевченка, 208/1) і працює щодня з 10.00 до 21.00. В магазині можна купити гаджети, стіки та аксесуари, отримати консультацію IQOS-експерта, сервісне та гарантійне обслуговування.

 

 

  • Facebook