Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Клієнти ПриватБанку допомагають рятувати життя (ВІДЕО)

 ...

Рятівна небайдужість. Клієнти ПриватБанку вкотре допомагають рятувати життя. Перераховуючи гроші через банкомати, термінали  самообслуговування та сайт банку вони долучаються до благодійної програми "Допомагати легко". В її межах вже третій медичний заклад Черкащини отримав необхідну поміч. За ініціативою Черкаського регіонального управління ПриватБанку для обласного госпіталю ветеранів війни придбали спірографічний комплекс – прилад для діагностики порушень вентиляції легенів. 
 
Раїса Копилова, зав.діагностичним відділенням: В зимню пору року дуже багато загострень бронхітів, тому надзвичайно велика потреба була в цьому апараті.
 
Спірографічний апарат коштує понад 40 тисяч гривень. Він стане в нагоді для діагностування проблем з легенями у воїнів, що повернулись з АТО. Наразі в госпіталі для них облаштували 50 місць. Всі послуги бійцям надають безкоштовно. 
 
Сергій Задорожний, головний лікар  Черкаського обласного госпіталю ветеранів війни: Велика частина з них мають хронічні захворювання легеневої системи. Через це за цей прилад дякуємо нашим спонсорам – дякуємо ПриватБанку. Цей прилад дасть можливість обстежити цих хлопців, визначитись із проблемами та призначити лікування.
 
Всеукраїнська благодійна програма ПриватБанку "Допомагати просто!" діє вже 6 років. Окрім того, що банк організовує збір грошей, забезпечується й повний контроль їхнього використання. Все обладнання купують через систему Prozorro і передають безпосередньо медичним закладам. Куди і як саме витрачаються кошти – можна відстежити на сайті blago.privatbank.ua.
 
Ярослав Батієвич, заст. директора Черкаської філії ПриватБанку: Ми купуємо необхідне обладнання, апаратуру, лікувальні засоби для того, щоб воїни скоріш вертались в наше суспільство, а діти одужували і вертались в свої сім’ї.
 
Від 2010 року, коли фонд почав працювати, вдалось зібрати вже понад 34 мільйони гривень. Допомогу отримали понад 3 десятки закладів по всій країні. І на цьому благодійна діяльність не завершується. Долучитись запрошують всіх небайдужих українців. В нагоді стане кожна перерахована гривня. 
 
Теги: банк
  • Facebook