Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У "Черкасиобленерго" оновили кол-центр (ВІДЕО)

 ...

На зв’язку зі споживачами. У "Черкасиобленерго" оновили кол-центр. Зокрема, придбали сервер, замінили апаратуру та оснастили центр новою технікою. Усе – аби максимально оперативно обслуговувати громадян усієї області.

Антон Коваль, провідний інженер відділу автоматизованих систем ПАТ "Черкасиобленерго":

"На екрані відображається інформація, яка необхідна кол-центру для його робот. А саме, орієнтувати по кількості абонентів, які є в черзі, кількість зайнятих операторів. Дивитися, які оператори працюють, які можуть бути на паузі, які зайняті, які вільні".

Поза тим, аби обслуговування вхідних дзвінків було швидкісне, на підприємстві розширили штат операторів. Зауважують, фахівців обирали, не лише за професіоналізм, а й за особливе звучання голосу.

Наталія Негода, начальник кол-центру ПАТ "Черкасиобленерго":

"Тепер у нас на зміні працює 12 осіб, раніше було 3-4 особи. Тепер вже більше. Дві особи працює вночі. Вночі у нас теж бувають дзвінки. Тобто ми працюємо 24 на 7".

Для комфорту споживачі можуть телефонувати за номерами всіх мобільних операторів. Усе – аби кожен абонент міста та області міг отримати необхідну інформацію та оплачувати зв'язок у межах свого тарифного плану.

Віталій Кузьменко, інженер ПАТ "Черкасиобленерго:

"Ми відповідаємо на ті питання, які вже саме стосуються розподілу електричної енергії і послуг: зняття показників лічильника і також консультації, як проводиться донарахування коли саме потрібно передавати показники".

Ба більше, зателефонувавши в кол-центр, абонент може отримати інформацію в автоматичному режимі та навіть залишити голосове повідомлення з даними без очікування на лінії. Такому комфортному та інноваційному обслуговуванню передували місяці роботи підрозділу підприємства. Фахівці запевняють, нова програмна платформа є максимально зручною у використанні.

Олексій Шевченко, директор служби інформаційних технологій:

"В новому кол-центрі уже кількість абонентів, як і знаходять в черзі практично необмежена. В старому було 20. Більше 20 ми вже не могли обслужити. До нас може додзвонитися практично любий абонент незалежно від часу доби".

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго":

"Тому даний програмний продукт надасть змогу оперативно вирішувати всі запитання і надавати актуальну інформацію споживачам Черкас та Черкаської області".

Дирекція підприємства зауважує, комунікація із споживачем є одним із головних завдань для успішної роботи всього підприємства.

 

  • Facebook