Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Екологічна безпека – вагома складова роботи "Миронівської птахофабрики (ВІДЕО)

 ...

Важливим напрямком роботи підприємства "Миронівська птахофабрика" є екологічна безпека на виробництві. Саме тому на птахофабриці впроваджуються сучасні технології. Різноманітні тематичні заходи дозволяють підключити населення і разом зберегти природу.

Ольга Форостяна, директор ПрАТ "Миронівська птахофабрика":

"Проекти, такі як "Збережи ялинку", в минулому році ми прибирали територію Канівського району – це теж був сумісний проект. День міста: ми фінансуємо повністю, люди дуже задоволені. Ми розповідаємо про нас, як про підприємство, також як готується наша продукція".

Процес виробництва не є деструктивним для навколишнього середовища. Як пояснює головний еколог МХП Олександр Семенець, використання сучасних технологій дозволяє зберегти природний баланс водойм.

Олександр Семенець, головний еколог МХП:

"Водозабір ми здійснюємо згідно затверджених лімітів. Тому ми не впливаємо на водний баланс регіону".

Використана вода проходить ретельну фільтрацію на очисних спорудах. Якість скидів контролюється в окремій лабораторії. Як результат, в річку Росава потрапляє вода, придатна для ведення господарства.

Світлана Новіцька, начальник очисних споруд "Миронівської птахофабрики":

"Вода проходить декілька етапів очистки, починаючи від грубої механічної та видалення домішків і далі вода надходить на біологічну очистку. З цієї річки Росава, до речі, п’ють тварини і купаються діти, є пляжі".

Керівництво охоче використовує альтернативні джерела енергії. Так, на одній з бригад з’явились сонячні панелі.

Денис Смирнов, заступник директора з інженерно-технічного обслуговування ПрАТ "Миронівська птахофабрика":

"Ми тут встановили рік тому сонячні панелі для нагріву води та панелі для виробництва електроенергії. Отримані результати показали, що така система ефективна, і ми будемо впроваджувати її надалі на нашому виробництві".

Висока якість продукції та збереження навколишнього середовища – пріоритетні принципи, які керівництво підприємств МХП дотримується постійно.

 

  • Facebook