Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах стартував "Ярмарок меду" (ВІДЕО)

 ...

У Черкасах – солодкий тиждень. Просто у середмісті традиційно розкинувся "Ярмарок меду". Організовує її торгова марка "Козацький мед". Продукти бджолярства тут лише якісні, свіжі та натуральні. За ними містяни стають у чергу вже в перші години ярмарку. Солодкий продукт має спеціальну ціну до посту: лише 79 гривень за літр.

Олександ Гневанов, продавець-консультант ТМ "Козацький мед":

"Ми привезли вам близько 15 сортів меду: гречаний, липовий, різнотрав'я, софоровий. Зараз у нас проходить акція. Мед від 79 гривень за літр".

Обрати мед тут можна на будь-який смак та гаманець. Та навіть – від будь-якого недугу. Особливо ж корисний він нині: коли ослаблений авітамінозом та негодою організм потребує підтримки.

Олександ Гневанов, продавець-консультант ТМ "Козацький мед":

"Зараз добрий з липою, для імунітету в цю пору року, як зараз прохолодно і тепло, щоб не хворіти. А так мед можна скуштуувати і на свій смак взяти будь-який".

Цілющі властивості в "Козацького меду" має не тільки медове різнобарв’я, а й інші корисні продукти бджолярства. Уся продукція тут, кажуть, натуральна. Лише те, що напрацювали бджоли. Нині у період цвітіння спеціальні препарати допоможуть легко впоратися із алергією.

Тетяна Семенович, апітерапевт:

"Галерин, сприяє відновленню дренажної функції бронхів і захисту органів дихання, а також справляється із алергічною задишкою, серцевою і астматичною. Маленькі діти теж мають приймати цей бальзам відновлення – це зняття кашлю на 5-7 день і проходить закладеність носу".

Солодкою продукцією черкасці лишаються задоволені. Дехто йде за медом не вперше. Хтось через якість, інші – через ціну. Вона тут, переповідають, чи не вдвічі нижча від ринкової.

Алла, жителька м. Черкаси:

"Він не заграє. На базарі другий раз візьмеш, а він заграє, під'їде, начинає з бутля перти. А це завжди беру, переливаю у півлітрові банки. Добре. Мед хороший" .

Людмила, жителька м. Черкаси:

"Я беру мед, щоб мені краще було спати, він мені допомагав".

Євдокія, жителька м. Черкаси:

"Я знаю, що тут завжди правильний мед, чистий, хороший".

"Ярмарка меду" у Черкасах проходитиме до 21 квітня. Вас чекають за адресою: бульвар Шевченка, 209. Біля входу в магазин "Кооператор". Графік роботи: із 9 до 17 години.

 

 

  • Facebook