Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Ярмарка меду знову привернула увагу містян

 ...

Натуральний мед, лікувальні сиропи, вітаміни і навіть косметика. Все, що є на цих поличках, створено на основі бджолиного нектару. І вкотре один з головних торгівельних майданчиків міста привертає увагу містян медовою продукцією за привабливими цінами. Лісовий, гречаний, липовий, таврійське та полтавське різнотрав"я і мед софора – все це вже сьогодні можна придбати на ярмарку в центрі Черкас.

Олександр, продавець "Торговая марка "Козацкий мед" в очередной раз проводит ярмарку в городе Черкассы. Мы привезли вам более 20 сортов меда. Меда у нас с разных Регионов Украины. Сейчас у нас проходит акция: для всех жителей города свежий мед по цене 89 гривен за литровое ведерочко".

Серед покупців більше жінок. Пані Ольга зауважує, нектар тут справді смачний і справжній. Тому стала постійною відвідувачкою цього ярмарку. Опісля дегустації та порад продавця обирає улюблені різновиди, і пояснює – купує їх, бо якісно смачно і корисно.

Ольга, покупець "Я постоянко регулярно беру этот мед. Он мне нравится, я без него не живу. Употребляю каждый день и всем рекомендую".

Не менш привабливими для відвідувачів стануть полички з лікувальними засобами, до складу яких входить бджолине "золото". Пані Ірина наголошує, що можливості меду набагато ширші, то ж рекомендує обирати не тільки сиропи й лікувальну продукцію, а навіть косметику для обличчя. Найпопулярнішими лишається маточне молочко та вітаміни.

Ірина, продавець  "Продукты пчеловодства, которые обладают восстанавливающими, укрепляющими, защищающими свойствами. Особой популярностью пользуется такой продукт как маточное молочко. (…) Это очень хорошо и для нервной системы, и для гормонального фона, детям для улучшения развития и повышения иммунитета".

Саме тому люди зацікавлено вивчають лікувальні засоби. Ті, хто купує, знає, що сила меду – це сила природи. Зі слів пані Катерини, придбала комплекс засобів, що допоможуть почувати себе здоровим.

Катерина, покупець "Взагалі мед, це корисний, лікувальний засіб. І продукти з нього. Тому, думаю, спробую".

Не пропустіть можливість обрати солодкий нектар, лікувальні та косметичні продукти за привабливими цінами. "Ярмарка меду" у Черкасах проходитиме  до 22 липня. Вас чекають за адресою: бульвар Шевченка, 209. Ліворуч від центрального входу в магазин "Кооператор".  Графік роботи: із 9 до 17 години.

 

  • Facebook