Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Переваги новачків на ринку Форекс

 ...

Часто початківці на ринку Форекс віддають перевагу своїм більш досвідченим колегам. На думку новачків, саме багаторічний досвід дозволяє успішно працювати, незважаючи на перипетії валютного ринку. Однак саме самовпевненість, до якої схильні деякі професіонали, і стає тим каменем спотикання, на якому руйнуються перевірені стратегії.

Перевага новачка

Найбільше трейдер уразливий у момент, коли він твердо вважає, що почав розуміти ринок та знає, куди він повинен рухатись. На цьому етапі він починає ігнорувати важливу інформацію, яка може суперечити його очікуванням. В цей же час новачки не намагаються навіть сперечатися з тим, що багато чого не розуміють. Тому, коли вони не знають, як себе буде вести ринок, вони відповідним чином управляють ризиками і виявляються більш підготовленими до несподіваних поворотів.

У результаті ми отримуємо, що досвідчений гравець, який "знає", що буде далі з валютними котируваннями, набагато сильніше ризикує, ніж початківець. Новачок згоден зі своїми пробілами в знаннях і не намагається нікому доводити, що він вже став справжнім професіоналом.

Впевнений у собі трейдер не зможе врятуватися навіть умілими прийомами і бездоганним відчуттям ринку, оскільки боротьба з трендом приречена на провал. Важливо розуміти, що яким би не здавався Форекс передбачуваним, але 100% ймовірність тут апріорі неможлива.

Провали досвідчених трейдерів

На будь-якому ринку, не важливо, Форекс це, ринок акцій чи opcje cyfrowe. Є певна категорія людей, яка вважає, що котирування знаходяться занадто далеко від їх уявлень справедливої вартості. При цьому виробити серед всіх учасників торгівлі єдину думка з приводу того, якою буде ціна, через три, шість або дванадцять місяців, неможливо. І тут виникає закономірне питання "А чи можна обдурити ринок?".

Деякі трейдери хочуть аналізувати кореляції або дивитися на екстремальні настрої ринку. Хтось вибирає стохастики, з якими простіше передбачити швидкий і тривалий рух ринку. На тривалому бичачому русі деякі думають: "Ринок занадто довго рухався і незабаром очікується швидка його реакція. Необхідно терміново продавати активи!" Але така спроба перехитрити ринок без відповідного сигналу, до того ж з торгівлею проти тренда, веде до одного і того ж результату — втрат.

Звичайно, знання ринку — це не погана якість. Однак зайва самовпевненість в торгівлі на валютному ринку — це однозначно непотрібна риса характеру. Найчастіше професійні гравці, спостерігаючи на графіку знайому торговельну установку, думають, що знають, як себе вести далі, адже ринок є циклічним і досить вчинити так само, як і в минулий раз, щоб заробити на угоді.

Але так буває не завжди і, незважаючи на те, що історія повторюється, не можна забувати про вплив на ринок Форекс індивідуальних чинників. Тому не варто боротися з ринком, коли ви бачите розбіжності і ціна раптом направляється в протилежний від прогнозованого напрямок. Хоробрість — не зовсім якість, що сприяє виграшу в трейдингу. Це більше прояв емоційності, ніж холодного розрахунку.

Альтернатива

Не намагайтеся обіграти ринок, замість цього краще ознайомтесь з Teoria fal Elliotta, ведіть торгівлю по тренду, звертаючи увагу на перед-трендові моделі і настрій ринку. Також важливо грамотно використовувати принципи маржинальної торгівлі, не гнатися за великим кредитним плечем і завжди встановлювати ордера стоп-лосс і тейк-профіт. Звичайно, такий обережний тип торгівлі сподобається не кожному, проте саме він сприяє стійкому і тривалому росту кар'єри трейдера.

  • Facebook