Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Обласні енергетики розчищають траси ліній електропередач (ВІДЕО)

 ...

Обрізка дерев задля надійного електропостачання. Обласні енергетики проводять масштабну роботу з розчищення трас ліній електропередачі від гілок дерев і зелених насаджень. Працюють фахівці в населених пунктах та за їхніми межами. Усе – для комфортного та надійного електропостачання черкащанам.

Павло Черницький, головний інженер Черкаського міського РЕМу:

"У Черкаському міському РЕМі, як і в будь-якому структурному підрозділі "Черкасиобленерго" складений річний графік розчистки траси повітряних ліній,  в які включені всі лінії повітряні, які знаходяться на обслуговуванні у Черкаському міському РЕМі. У цьому випадку ми бачимо як проводиться робота по розчистці траси повітряної лінії. Розчистка траси проводиться з метою недопущення обриву проводів через падіння гілок, яке може трапитися при сильному вітрі або при налипанні мокрого снігу на гілки дерев".

Наголошують: роботи з розчистки повітряних ліній виконують регулярно попри будь-які погодні умови. Працюють з дотриманням вимог та правил охорони праці.

Павло Черницький, головний інженер Черкаського міського РЕМу:

"Ставиться заземлення на повітряну лінію, яке гарантує нашим працівникам безпечне виконання робіт. Опісля – вони проводять роботи по обрізці гілля. Потім переїжджають на інше місце і проводять таку роботу і далі".

Понад три тисячі кілометрів повітряних ліній розчистили працівники Товариства за минулий рік. Цьогоріч на зробленому не зупиняються. Мовляв, аби встигнути розчистити усі тутешні кілометри повітряних ліній, які передбачені у плані, працівники виконують цю роботу протягом усього року. Усе – для запобігання аварійним ситуаціям в регіоні.

Павло Черницький, головний інженер Черкаського міського РЕМу:

"Згідно існуючих правил, розчистка траси проводиться для того, щоб забезпечити відстань від крайнього провода до гілки не менше ніж 1 метр в горизонтальній площині".

ПАТ "Черкасиобленерго" просить усіх черкащан ставитися до цих надважливих робіт із розчистки повітряних ліній із розумінням. Також обласні енергетики закликають бути пильними, та при виявлені обірваних проводів, повалених дерев або гілок на лінії електропередачі, терміново повідомляти про небезпеку ПАТ "Черкасиобленерго".

 

 

 

  • Facebook