Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські енергетики розпочали відключення від електропостачання боржників (ВІДЕО)

 ...

Із боргами, відтак – без світла. "Черкасиобленерго" відключає від електропостачання боржників підприємства та споживачів, які не розрахувалися за спожиту електроенергію цього року з ТОВ "Черкасиенергозбут" чи іншим постачальником. У "збиткових списках" енергетиків ті черкасці, які нині мають хоч якусь заборгованість перед енергетиками. А це – понад 8 тисяч тутешніх боржників.

Вадим Трохимець, директор Черкаського міського РЕМ:

"Сьогодні працюють у нас декілька бригад по відключенню не тільки побутових споживачів приватного сектору, але й по квартирах. Нами і ТОВ "Енергозбут" попереджається споживач про дату відключення і на 8 число ці списки уточнюються: якщо споживач оплатив, то з цих реєстрів забирається".

Один із таких об’єктів, які нині "відрізають" від енергії є тутешній приватний будинок по вулиці Різдвяній. Власники зі старту року завинили постачальнику майже 9 тисяч гривень. Нині господарі такого боргу навіть не виходять на спілкування до енергетиків. Електромонтер Станіслав зізнається: подібний вид робіт виконує ледь не щодня. Нині така робота активізувалася. Мовляв, останнім часом, щодень "опрацьовує" до 10 таких "збиткових об’єктів".

Станіслав Сорока, електромонтер:

"Це звичайно неприємна робота, яку нам, будь-якому працівнику неприємно виконувати, але ж без цієї роботи нікуди не дінешся. Це наша зарплата".

Наголошують: якщо є заборгованість понад місяць – світловики спочатку попереджають про несплату. А вже опісля – відключають від електрики.

Вадим Трохимець, директор Черкаського міського РЕМ:

"Якщо фінансовий стан боржника вкрай тяжкий, тоді можливо звернутися для договору реструктуризизації або на отримання субсидії".

Також додають: споживачі-боржники, які нині через несплату послуг, залишилися без світла, завжди можуть відновити подачу енергії у своїй оселі.

Вадим Трохимець, директор Черкаського міського РЕМ:

"Потрібно звернутися в організацію до постачальника, оплатити борг, оплатити вартість послуг відключення-підключення і тоді надається реєстр на підключення. Хочу звернути увагу на те, що повторне підключення на лічильнику від 359 грн і, якщо працює автовишка, то це може сягати до 3,5 тисячі гривень".

Тим часом, Товариство закликає споживачів своєчасно сплачувати за послуги з постачання та розподілу електроенергії. А боржникам радять у найкоротші терміни оплатити збитки задля уникнення непорозумінь.

 

  • Facebook