Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Агроіндустріальний холдинг МХП оголосив про продовження конкурсу "Село: Кроки до розвитку" (ВІДЕО)

 ...

Напередодні у столиці агроіндустріальний холдинг МХП оголосив про продовження та розширення конкурсу "Село: Кроки до розвитку". Проект реалізують вже вчетверте.

Вікторія Нагірняк, керівник відділу КСВ МХП:

"Проект "Село: кроки до розвитку" – це конкурс мікрогрантових проектів, який спрямований на підтримку  малого та мікробізнесу".

Цьогоріч втілювати свої бізнес-ідеї зможуть мешканці сотні сіл із восьми областей України. Серед них і Черкаська область.

Вікторія Нагірняк, керівник відділу КСВ МХП:

"Цей проект виконує низку проблем. По-перше, це підтримка жителів сіл, де реалізовується проект, по-друге, можливо ми будемо гучно казати, але це боротьба з трудовою міграцією".

За роки проведення конкурсу загальний бюджет проекту виріс від 400 тисяч гривень до 5 мільйонів. Холдинг МХП допомагає розпочати власну справу як коштами, так й інформаційно-консультаційною підтримкою фахівців.

Вікторія Нагірняк, керівник відділу КСВ МХП:

"Ми будемо робити ставку на нестандартність, на інноваційність , але ми розуміємо, що 50 тисяч гривень – це кошти на які іноваційно багато не зробиш, але це буде старт".

На Черкащині конкурс "Село: Кроки до розвитку" реалізовує Ресурсний центр "АНГО". У 2016 році на початку проекту в області було обрано 10 проектів-переможці, у 2018 – близько 30.

Анатолій Рекун, виконавчий директор ресурсного центру "АНГО", партнер проекту в Черкаській області:

"Створюються як фермерські господарства, так і збільшується кількість послуг в селі. У нас уже відкривається танцювальні студії, наприклад, є станція техобслуговування – завдяки проекту створюється".

Учасникам конкурсу мікрогрантових проектів варто взяти участь у семінарі з написання бізнес-плану.

Леся Аронець, голова правління ГО "Еталон", партнер проекту в Івано-Франківську:

"Тут дуже важливо, як сказав сьогодні Анатолій,що мають можливість сприйняти участь люди,які не є ще підприємцями але в разі виграшу вони мають час зареєструватися як фізичні особи, підприємці".

Ініціатори проекту наголошують, такий конкурс проводитимуть надалі. Зауважують, результати кожного проекту перспективні, після

Вікторія Нагірняк, керівник відділу КСВ МХП:

"Найголовніше те, що ми бачимо зацікавленість людей у розвитку, те що люди бажають добробуту, вони розуміють, що вони можуть зробити, як вони можуть зробити. Дійсно ми бачимо, що люд, яких ми грантуємо та допомагаємо, вони залишаються в Україні".

 

  • Facebook