Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Підстрахувати комуналку" пропонують черкащанам банкіри

 ...

Новинку березня – "Страхування комунальних платежів" –  пропонують жителям Черкащини банкіри. Це програма страхування, яка допоможе погасити заборгованість по оплаті комунальних послуг за рахунок страхової компанії в разі втрати роботи або працездатності.

"Раптова травма може зажадати тривалого лікування і великих витрат, а комунальні платежі, нажаль, не чекатимуть, – розповідає керівник напрямку платежів на переказів Володимир Добровольський. –  Ця страховка допоможе у важкий момент залишитися з водою, газом, світлом і опаленням. Оформлення такої послуги не потребує відвідування банка, адже це можна зробити в Приват24 у кілька кліків, а саме:  в меню "Мої рахунки"–> "Страховки" –> "Оформити страховку" –> "Страхування комунальних платежів". Страхову суму клієнт обирає сам. Вона може бути 6 000, 12 000 чи 18 000 грн. Оплата стягується регулярним платежем від 27 грн на місяць".

Ризики, що покриває договір Страхування комунальних платежів:

– втрата постійного місця роботи з причини: скорочення штатного розкладу та чисельності працівників підприємства; ліквідації та банкрутства підприємства; реорганізації або зміни профілю підприємства;

– встановлення інвалідності в результаті нещасного випадку;

– критичні захворювання, вперше виявлені в період дії договору страхування.

Більш детальну інформацію можна отримати у спеціаліста банку будь-якого відділення ПриватБанку Черкащини.

  • Facebook