Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

"ПриватБанк" втілює автомрії бізнесменів (ВІДЕО)

 ...

 "ПриватБанк" втілює автомрії підприємців малого та середнього бізнесу. Структура реалізує зручну та доступну програму автокредитування.Діє вона на правах фінансовоголізингу.

Дмитро Васильєв, перший заступник директораЧеркаського ГРУ "ПриватБанку": "Лізингова схема – це видача автомобілів в кредит за спрощеним пакетом документів та без додаткової застави. Підприємець одразу має право користуватися автомобілем. Після підписання лізингової угоди. А в право власності перейде після повного погашення кредиту".

Відтепер підприємці мають змогу придбати вітчизняні чи імпортні авто з мінімальним пакетом документів і без додаткової застави.

Дмитро Васильєв, перший заступник директора Черкаського ГРУ "ПриватБанку": "Це можуть бути легкові автомобілі, мікроавтобуси, вантажівки. Рішення про видачу лізингу банк приймає за півгодини. Для укладання угоди потрібні лише два документи – податкова декларація та довідка платника податків. Відсутні будь-які комісії, є можливість дострокового безкоштовного погашення кредиту. Вагомим є те, що підприємцям відшкодовують ПДВ. Кредит видається терміном від 12 місяців і до 5 років. На нові авто відсоткова ставка складає 18%, на використані – 23,9%".

Якщо авто беруть для бізнесу, то реальні відсотки стають ще меншими.  Адже мікроавтобус чи вантажівка одразу заробляють. А це дає змогу розраховуватися за лізинговою угодою достроково. Що суттєво зменшує вартість кредиту. До всього "ПриватБанк" спільно з  мережею АЗК "ОККО" відкрив продаж паливних карток корпоративним клієнтам банку.

Наталія Макаренко, керівник регіонального прес-офісу ПриватБанку Черкаської області: "Придбане паливо доступне протягом трьох місяців з моменту купівлі. При цьому користувачі "Приват24" для бізнесу отримують персональну знижку у 2 гривні на кожному літрі пального. Окрім зрідженого газу".

Така опція дозволяє зафіксувати ціну на пальне. Оплатити ж пальне можна просто в онлайн-банку за рахунком-фактурою. А отримати паливні картки – в найближчому відділенні. Також у "Приват24 для бізнесу" клієнтам доступний весь функціонал керування паливом: від розподілу між картками до оформлення виписок і моніторингу паливного складу.

  • Facebook