Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський "ПриватБанк" із клієнтами втілив "Звичайне диво" для медичних установ (ВІДЕО)

 ...

"Це – пульсоксиметр. З групи слідкуючої апаратури. Дає змогу бачити 2 параметри – пульс і  ступінь насичення крові киснем".

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Обласної дитячої лікарні показує нове обладнання. Пульсометр і інфузійний шприцевий насос  – дарунок благодійного фонду ПриватБанку "Допомагати просто!". Другий рік поспіль спільно з Mastercard вони проводять "Звичайне диво" – найзворушливішу акцію року.

Ярослав Батієвич, заступник директора черкаської філії ПриватБанку:

"Метою акції є подарувати новорічний настрій маленьким пацієнтам, які вимушені знаходитись у лікарні в новорічну ніч. А також – закупівля необхідного медичного обладнання для їхнього лікування в лікарнях".

Придбаний пульсоксиметр вимірює насиченість кисню у крові. Та показує, коли треба підключати чи відключати дитину від апарату штучної вентиляції. А це – інфузійний шприцевий насос. Він дозволяє вводити максимально точні дози ліків, наркозу чи хіміотерапії. Прилад має 2 шприці. Тож може одночасно вводити різні препарати чи працювати для двох дітей.

"Це та апаратура, яка допомагає слідити за станом здоров`я тих хворих, які перебувають в реанімації".

За інформацією ПриватБанку понад 3 тисячі дітей стрічатимуть Новий рік в мед. установах. Аби допомогти їм скоріше одужати в межах акції "Звичайне диво" на придбання обладнання для обласних дитячих лікарень перерахували більше 2,5 мільйонів гривень. Усе – для купівлі незамінного обладнання відділень реанімації й хірургії.

Микола Кондрацький, головний лікар черкаської обласної дитячої лікарні:

"Лікарня забезпечена обладнанням, але вона працює в цілодобовому ритмі. Для того, щоб дітей, які знаходяться без свідомості, можна було контролювати. І вона дуже часто виходить зі строю, тому що дуже велике навантаження. Тому треба її постійно обновляти. Тому цей апарат нам дуже потрібен. І, можливо, будуть потрібні ще. Завдяки співпраці з ПриватБанком – вони нам допомагають".

Нині участь в акції взяли вже понад 50 тисяч українців. Аби долучитись треба зареєструватись на сайті. Опісля – з кожної покупки з картки ПриватБанку списуватиметься додаткова гривня. Зібрані кошти допоможуть рятувати дитячі життя.

 

  • Facebook