Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Студентський інструктаж або що потрібно першокурснику у гуртожитку

 ...

Навчальний процес розрізняється в різних вишах, і універсальних порад тут небагато. Втім, в студентському середовищі завжди є загальні тенденції.

Електротехніка: без чого не обійтися

Звичайно, студенту потрібна деяка техніка. Ніхто не говорить, про те що б тягти з собою холодильник, більшість гуртожитків зараз надають його на кімнату. А ось на комп'ютерні "фішки" доведеться розщедритися. Сучасний студент не зможе обійтися без ноутбука. Цей пункт найвитратніший – потрібна студенту електроніка в сумі складає понад 15 тисяч гривень. Але...завжди є вихід – "Оплата частинами". Ось, наприклад:

  • Ноутбук Lenovo IdeaPad S130-11IGM 5999 грн, або 400 грн на 15 платежів в оплату частинами у Цитрус
  • Смартфон SAMSUNG Galaxy A30 5999 грн, або 400 грн на 15 платежів в оплату частинами в Алло
  • Праска ARIETE-6234 515 грн, або 47 грн на 11 платежів в оплату частинами у Фокстрот
  • Електрочайник Saturn ST-EK0017 549 грн, або 110 грн на 5 платежів в оплату частинами у Comfy.
  • Принтер зі сканером (МФУ) HP DJ Ink Advantage 5075 c Wi-Fi 2 836 грн або 258 грн на 11 платежів в оплату частинами у Фокстрот

Як бачите, вибір є завжди – віддати одразу майже 16 тисяч чи 1-2 тисячі на місяць протягом року.

Побут та речі: як не стати бідним родичем

Додатково, граніт науки доведеться з чогось гризти. Студенту, що виїхав з-під крила батьків, знадобиться мінімум щоденного посуду. Сюди можна включити:тарілки, кружка, столові прилади, каструля, пательня, ніж, дощечка для нарізання.

Новоявленому студенту знадобиться кілька домашніх речей. Як мінімум, це кілька комплектів постільної білизни, рушники та домашній одяг. У гуртожитках нерідко затримують подачу тепла, так що вовняні шкарпетки й домашній светр з оленями явно не будуть зайвим.

Фінанси: як не бути вічно голодним студентом

Фінанси – найважливіший аспект у дорослому житті. Якщо до цього сімейним бюджетом управляли ваші батьки, то зараз доведеться робити це поодинці. Заведіть окрему дебетову картку – для переказів від батьків чи зарахування стипендій. Отримати її можна у будь-якому відділенні ПриватБанку за кілька хвилин. Там же навчать й користуватися нею та мобільним банкінгом Приват24.

P.S.: І навчіться варити макарони заздалегідь.

 

 

  • Facebook
>