Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

ПАТ "Черкасиобленерго" підсумовує 2018-ий рік (ВІДЕО)

 ...

Квіти, грамоти і подарунки. Так проводжають рік та відзначають професійне свято черкаські енергетики. Колектив "Черкасиобленерго" підсумовує 2018-ий.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго":

"2018-ий рік для нашого колективу був вирішальний – чи підприємство буде існувати чи воно збанкрутує і буде ліквідоване".

"Хочу подякувати нашому колективу, який залишився в складні часи для нашого підприємства, не залишив його. І виконував свої професійні обов`язки".

Попри негаразди, підприємству вдалось зберегти колектив. А ще – погасити заборгованість і збільшити заробітну плату. Зрости вона має і наступного року. Очільник підприємства говорить: рік, що минає, підготував черкаським енергетикам чимало випробувань. З усіма впоралися гідно і повернули повагу серед енергетичних компаній України.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго":

"Найголовніше завдання для нас було – не повторення ситуацій, які мали місце в січні цього року на Водохреще. Проведена велика робота нашим технічним персоналом з розчистки ліній електропередач. Ці роботи не виконувались протягом двох років у зв`язку з відсутністю обігових коштів на підприємстві".

На святковому зібранні колективу дякують за професіоналізм. Нині на підприємстві працюють майже 4 тисячі людей. Голова наглядової ради переконує – за їхню роботу не соромно.

Василь Богатир, голова наглядової ради ПАТ "Черкасиобленерго":

"На сьогоднішній день колектив практично так працює, що перед енергоринком розраховується більше, ніж на 100%".

За сумлінне виконання службових обов`язків працівники отримують грамоти від міської та обласної влади. І вже будують плани роботи у новому році.

 

  • Facebook