Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

АЗК "Перон" відзначив 9-й день народження (ВІДЕО)

 ...

Яскраво, з сюрпризами, конкурсами і подарунками! АЗК "Перон" із розмахом відзначив 9-й день народження. Свято колектив, як завжди, розділив із своїми клієнтами – постійними і новими. Цього дня жоден із відвідувачів заправок "Перон" не лишився без приємного презента. За кожне замовлення черкасці обов’язково отримували солодкий дарунок. 
 
Вадим Худенко, касир-оператор АЗК "Перон": "Перон" меняется все время в лучшую сторону. Кто знает нас, постоянно у нас заправляется, заметили, что машин все больше и больше. Мы очень любим клиентов, и клиенты отвечают нам взаимностью
 
Тарас Кравченко, оператор АЗК "Перон": Постоянным клиентам нравится. Они здороваются, мы каждого постоянного клиента знаем. И новые клиенты прибывают
 
На честь свого дня народження і з вдячністю клієнтам за їхній вибір АЗК "Перон" запропонував всім, хто цього дня приїхав заправити авто неймовірну знижку – по гривні на кожному літрі палива. А тим, хто народився в один день з Пероном – 14 грудня і надав документ із датою народження – гарантовано презентували по 10 літрів палива. Окремий розіграш проводився і у соцмережах, де містяни викладали свої селфі із  урочисто прикрашених заправок "Перону". А надвечір ще й зорганізували вікторину з креативним ведучим, конкурсами і приємними подарунками. 
 
Яскраво освітлені святковими вогниками заправки "Перону" вабили до себе не тільки дорослих, а й дітей. Для них також приготували подарунки і величезні "живі" іграшки. Тож усі клієнти цього дня лишились задоволеними і не жаліли добрих побажань для улюбленої заправки. 
 
Колектив "Перону" таку вдячність від відвідувачів вважають кращою винагородою своєї 9-річної роботи. І дякують постійним клієнтам за багаторічну співпрацю і довіру. Та обіцяють натхненно працювати і тішити своїх клієнтів новими найвигіднішими пропозиціями не тільки до свят. 

 

Теги: Перон
  • Facebook