Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині під час флешмобу МХП встановили рекорд України (ВІДЕО)

 ...

Такі рекомендації для насадження волоських горіхів надає фахівець. Агроном зауважує, весна – найкраща пора для висадки горіхів. І для того, аби рослина успішно прийнялася, дає ще й майстер-клас для садівників аматорів.

Після такого агро-лікнепу до лопати беруться і найменші учасники акції "Висади свої горіхи". Такий флешмоб організував Благодійний фонд "Урожай-громаді" спільно з ТОВАРИСТВОМ "Урожай", що входить до Групи МХП.Усе – аби підвищити екологічну свідомість та громадську активність українців.

Валентин Галушко, директор філії товариства "Урожай":

"Акція досить приємна і правильна, така, що залучає людей до природи, до екологічних питань".

На таку екологічну висадку Благодійний фонд безкоштовно надав більш як 4000 саджанців волоських горіхів. Поза тим,за умовами флеш-мобу, учасники звітували про виконану роботу. Дехто звітував про висаджене деревце світлиною, а хтось підійшов до цього творчо.У акції брали участьсім’ї, школи, громадські організації та навітьгромади.За день плідної праці учасники висадили рекордну кількість горіхів. Такий флеш-моб зареєстрували у Книзі рекордів України в категорії "Масові заходи". Поза тим, директор підприємства підкреслює важливість проведення таких акцій.

Олександр Воскобойнік,директор ТОВ "НВФ "Урожай":

"Я зрозумів, що головна ціль, мета, задача – ми її досягли. Головна ціль – це непросто висадити висадити одночасно 4000 горіхів, це згуртувати людей віком від дітей …найменші, діти і закінчуючи людьми далеко пенсійного віку. Коли бачиш, як проходять такі заходи, розумієш що треба рухатися й далі і розвиватися і таких заходів треба збільшувати".

Подарунковий сертифікат за відео звіт на 10 тисяч гривень від директора підприємства Олександра Воскобойніка отримав Завадівський НВК на Корсунщині. Сертифікат від школи гончарства дістанеться громадській організації "Турбота про літніх людей". Вони висадилисвоїгоріхи на території одного ізсоціальнихцентрівЧеркас. Крім того, відбудеться голосування за кращий відеозвіт у мережі. Так, за 1-ше місце автори відео роботи отримають 6 тисяч гривень, за 2-ге – 4 тисячі, 3-тє – 2 тисячі гривень.

 

  • Facebook