Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Волошкове поле" отримало відзнаку за бездоганну якість продукції (ВІДЕО)

 ...

Понад 50 років на ринку. Бездоганна якість продукції та командна робота на користь споживача. Це все про торгову марку "Волошкове поле".

Віталій Пустовіт, генеральний директор ПАТ Юрія: "Головним для нашого підприємства завжди були вимоги нашого покупця, тенденція сьогодні ринку – це найвища якість, смак і безпечність продукції харчування"

Підтвердженням цього є відзнака, яке підприємство отримало напередодні. Ось таку емблему "Добрий знак" відтепер супроводжує продукцію підприємства. Найвищу нагороду якості отримало молоко жирністю два і шість відсотка. Так гідно оцінила наш продукт європейська лабораторія за ініціативи української національної кампанії контролю якості продукції.

Віталій Пустовіт, генеральний директор ПАТ Юрія: "На сьогоднішній день нашим підприємством перш за все було виконано велику реконструкцію підприємства, жорсткий контроль сировини, починаючи від самої заготівлі з приходом на підприємство і в цілому до реалізації на полиці споживачів"

Продукти, чия упаковка відзначена "Добрим знаком", пройшли ретельну лабораторну перевірку за стандартами якості та безпеки країн Європейського Союзу. Перевіряли незалежні експерти і саме виробництво.

Віталій Пустовіт, генеральний директор ПАТ Юрія: "Ми пішли на проект Добрий знак де була передана наша продукція в європейську лабораторію Єврофінкс, це лабораторія являється світового значення і визнана в 36-ти країнах і перш за все ми отримали добрий знак на масло 73 % Селянське ми перше підприємство хто отримав добрий знак на масло і було отримано добрий знак на кефір нежирний 1% "

На підприємстві "Волошкове поле" трудиться більше тисячі працівників. Аби догодити навіть найвибагливішому клієнту, переповідає директор, тут розробили власну систему контролю за сировиною.

Віталій Пустовіт, генеральний директор ПАТ Юрія: "Ми заготовляємо сировину у 9-ти областях нашої держави. Безпосередньо є приймальні пункти, нашим підприємством повністю надано обладнання для охолодження молочної продукції, щоб вона доставлялася з відповідними якостями вищого ґатунку"

Автоматизована система виробництва молока гарантує високу якість та безпечність.

Віталій Пустовіт, генеральний директор ПАТ Юрія "Волошкове поле": "Дана машина у нас створює упаковку, далі подається молоко на розлив дозаторами, упаковка запаюється, датується і далі по лінії йде на вакуумну упаковку, тобто розлив повністю проходить в автоматичному режимі, що надає безпечність продукції, немає людського фактора"

До всього вражає різноманіття продукції. Торгова марка "Волошкове поле" подбала аби кожна упаковка молока була зручною для покупця. Тут є і у плівці, скляній пляшці, паперовій та поліетиленовій. Реалізують високоякісну молочну продукцію по всьому світу. Гідно оцінили молочну продукцію "Волошкового поля" і покупці.

Наталія, жителька м. Черкаси: "Вкусно, цены приемлемы и обслуживание хорошее".

Галина, жителька м. Черкаси: "Я довіряю цьому виробникові і всім рекомендую. І сирочки беремо і собі, і дітям, і сметану і все було добре, якщо, хто хоче беріть, не пожалкуєте"

Тим часом керівництво на досягнутому не зупиняється. Тут планують і надалі тримати високу виробничу планку. Аби популярний бренд залишався черкаською візитівкою.

Віталій Пустовіт, генеральний директор ПАТ Юрія "Волошкове поле": "Я рекомендую вам нашу продукцію, так як вона являється найвищої якості і визнана Добрим знаком"

 

  • Facebook