Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Попит на електрокари в Україні перевершив усі очікування

 ...

Електрокари набирають популярності в Україні, оскільки урядом розроблені вигідні умови розмитнення машин. Вибір заощадливих автівок поступово зростає.

Щорічно фіксується збільшення автомобілістів, на дорогах з’являються нові моделі машин. Проаналізував реєстр авто, можна зробити висновок, що у 2018 році на 50% побільшало електрокарів. Тільки за листопад було оформлено близько 1000 автівок. Звісно, окрім вигоди для свого гаманця є ще один приємний бонус — екологічність. На сьогоднішній день розвинені країни заохочують купувати саме такі види транспорту. В Україні поки, що прослідковується інша тенденція — виключно заощадження. 

Левова частка зареєстрованих автомобілів зафіксована у Києві, трохи менше в Одесі та Харкові. На заправках є зарядки, якими може скористатися кожен охочий за потреби. Ціни на машині різні, оскільки це залежить від новизни та виробника. На разі є можливість придбати вживану модель, вік якої не перевищуватиме 5 років. Виготовлення електрокарів стрімко набирає обертів, але найпопулярнішими залишаються гібриди на колесах від Nissan. Наздоганяють за якістю та кількістю, але дорожчі BMW, Tesla, Toyota.

Розраховуйте викласти чималу суму за економічну машину. Щоб отримати додаткові кошти на придбання автівки спробуйте зіграти в Ельдорадо казино на гривні. Міністр інфраструктури України зазначає, що уряд працює над спрощенням процедур та зменшенню податків на ввезення електрокарів. В 2016 році прибрали сплату мита, яке вираховувалось від вартості (10%). Наприкінці 2017 року внесли зміни до Податкового та Митного кодексів, де було запропоновано та ухвалено відмову від сплати акцизного збору і ПДВ. Такі умови діють протягом 2018 і подовжені ще на 5 років.

Купуючи електричну автівку, яка не заправляється додатково паливом, ви робите успішну інвестицію. Економію помітите, коли перестанете залишати величезні суми на АЗС. В подальшому влада має розробити ще вигідніші умови для користувачів екологічного авто.

 

  • Facebook