Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

LEGO — сучасна розвиваюча іграшка з багаторічною історією

 ...

Лего займає особливе місце в ніші розвиваючих іграшок. Воно користується популярністю не тільки у дітей, але й у дорослих. Дуже часто батьки купують конструктор дитині, а потім захоплюються і з азартом починають гратися самі. Lego https://allo.ua/ru/lego/ дає змогу легко та ефективно реалізувати різнопланові завдання. 

 

Історія виникнення

В 1934 році в Данії було вигадано слово Lego, яке складалося зі слів leg godt — "захоплююча гра". Якщо переводити з латині, то його значення перекладається як "я вчусь". Компанія постраждала у Другій світовій війні і лише в 1947 році придбала машину для відливу іграшок з пластику.

До 1955 року Лего налічувало 28 наборів на 8 транспортних засобів, які викликали фурор. Іграшки із пластику почали експортувати до Швейцарії.

Впродовж десяти років компанія Лего вдосконалювала кріплення деталей та матеріали. Завдяки цьому в 1968 році вона виграла в конкурсі на кращу дитячу іграшку, який проводився в Люксембурзі. Фірма почала розробку нових серій продукції, яка стала набувати все більшу популярність в усьому світі.

В 2000 році продукти Лего були названі "товарами століття" за версією американського журналу Fortune. Численні звання та нагороди лише наголошують на абсолютній якості Lego до сих пір.

Чим корисний конструктор Лего?

Вчені дійшли висновку, що Lego сприяє розвиненню дрібної моторики та рухових навичок. Будь-яке конструювання передбачає різноманітні маніпуляції руками. Пальчикам треба добре попрацювати, щоб з’єднати між собою детальки.

Лего розвиває:

  • мову;
  • образне мислення;
  • структурно-логічне мислення;
  • творчий потенціал;
  • логіку.

В процесі гри дитина вчиться бути терплячою та уважною, досягати своєї цілі, йдучи до кінця, перешкоджаючи невдачі. Все це — та самоорганізація й самодисципліна, які дозволять малечі використовувати ці навички в майбутньому.

Конструктори Lego повністю безпечні, це стосується не тільки відсутності гострих кутів, але й екологічності деталей. При збиранні іграшок на заводі не використовують клей, який міг би нашкодити дитині.

 

 

  • Facebook
>