Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Розмови про "псевдонаціоналізацію" ПриватБанку – чергова інформаційна атака на клієнтів банку

 ...

ukranews.com

Чергова інформаційна атака на найбільший український банк ПриватБанк, пов’язана із "псевдонаціоналізацією" банку, у першу чергу спрямована на клієнтів банку і є спробою дестабілізації політичної ситуації в країні.

Як повідомляє керівник Черкаського прес-офісу ПриватБанку Наталія Макаренко, в Україні сьогодні немає юридичного поняття й законодавчого шляху "націоналізації" того чи іншого стабільно працюючого банку, що говорить про відверто "фейковий" характер відповідної інформації, що поширюється серед клієнтів банку через SMS, месенджери, дзвінки комерційних кол-центрів та окремі ЗМІ.

"ПриватБанк згідно з графіком проводить узгоджені з НБУ дії за програмою докапіталізації, яку розраховано до кінця 2018 року, виконує всі нормативи діяльності банків в Україні, залишаючись найбільш ліквідним українським банком, – зазначає Наталія Макаренко. – Нашим стратегічним напрямком залишається впровадження на українському ринку найпередовіших банківських технологій, багатьом з яких немає аналогів у світі, як наприклад, послузі "кардшерінгу", запущеній в Україні компанією Visa в співпраці з ПриватБанком".

ПриватБанк за підсумками 2016 року увійшов до рейтингу найкращих світових банків The Banker's Bank of the Year Awards 2016 і визнаний банком року в Україні. На думку провідних фінансових експертів The Banker і провідних європейських банкірів, ПриватБанк зміг не тільки адаптуватися до умов військових дій та економічної нестабільності в країні, а й виступити ініціатором програми відродження економіки за рахунок стимулювання розвитку малого бізнесу. За допомогою цієї програми "КУБ" банк планує посприяти малому бізнесу створити в країні понад 1 мільйон нових робочих місць, у тому числі за рахунок активного запровадження програми зниження вартості кредитів підприємцям через програми компенсації процентів з місцевих бюджетів.

  • Facebook