Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

"ПриватБанк" пропонує черкащанам вигідне іпотечне кредитування "Житло в кредит" (ВІДЕО)

 ...

"ПриватБанк" продовжує здійснювати бажання черкащан. Придбати власну оселю – невтілена мрія багатьох містян. Та завдяки "ПриватБанку" її можна реалізувати. Працівники структури пропонують вигідне іпотечне кредитування "Житло в кредит". Ця програма дозволяє клієнтам придбати зі значно зниженими відсотками та на прозорих умовах оселю не тільки на вторинному ринку, а й новозбудоване житло.

У Черкасах ПриватБанк досяг домовленості про кредитування первинного ринку нерухомості з провідним забудовником Черкащини ПП "Надія". Нині для кредитування відкритий 15-поверховий житловий будинок у мікрорайоні Митниця по вулиці Героїв Дніпра, 7/1. Частина квартир мають у власних вікнах дніпровські пейзажі. Є вільні дво- та трьокімнатні оселі. Мовляв, будинок нині зведений на 100%.

Володимир Ридван, керівник напрямку споживче кредитування Черкаської філії "ПриватБанку":

"Суть проекту – це можливість отримання кредиту в новобудові ПП "Надія" за адресою м. Черкаси вул Героїв Дніпра 7/1. Кредитування здійснюється за зниженою відсотковою ставкою. Всього 17,9% річних на строк до 20 років. Під аванс, під перший внесок від 25%".

Не забувають тут і про зручності та благоустрій для містян. Адже поруч із новобудом облаштують поле для міні-футболу зі штучним покриттям, освітленням й трибунами для глядачів. Те буде доступне не лише для жителів будинку, а й для всього мікрорайону. Також збудують пішохідну алею, яка в прийдешньому з'єднає вул. Героїв Дніпра з вул. Припортовою. Усе задля додаткового комфорту новоселам та розбудови інфраструктури міста. Мовляв, охочі придбати оселю в цій новобудові, уже є.

Володимир Ридван, керівник напрямку споживче кредитування Черкаської філії "ПриватБанку":

"Уже є перші заявки. Наші спільні клієнти вже добирають собі квартиру в цій новобудові".

Якщо ж клієнт має можливість щомісяця вносити суму, більшу від регулярного платежу, то так можна погасити кредит достроково. Таким чином зменшиться не лише термін, а й сума переплати.

Володимир Ридван, керівник напрямку споживче кредитування Черкаської філії "ПриватБанку": "ПриватБанк працює лише з новобудовами, що введені в експлуатацію. Тобто ризики для наших покупців, клієнтів – мінімальні".

Кредит може взяти будь-який резидент України або фізична особа-підприємець. Перевагою для клієнта є мінімальний пакет документів, що необхідні для підписання угоди та надзвичайно швидке прийняття рішення. Ставка за кредитом на нове житло становить 17,9% та є фіксованою протягом усього терміну договору. Консультацію щодо придбання оселі в кредит можна отримати в будь-якому відділенні ПриватБанку Черкащини.

 

  • Facebook