Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Торговий термінал MetaTrader4 – особливості і переваги

 ...

Фінансове середовище Форекс – приваблива можливість заробітку в Інтернеті на торгівлі біржовими активами. Завдяки постійній зміні котирувань трейдери отримують стабільний прибуток на курсовій різниці валют, акцій, сировини. Щоб торгувати на міжнародному ринку Форекс користувачу потрібно встановити торгову платформу, яка спрощує процес трейдингу.

Metatrader4 – торговий термінал, який користується великою популярністю у трейдерів. Торгова платформа являє собою набір аналітичних, технічних і графічних програм, які допомагають користувачеві торгувати на ринку в режимі реального часу.

Основні функції терміналу

Після завантаження і встановлення платформи на свій девайс, трейдер отримує цілодобовий доступ до ринку Форекс. У програмний продукт інтегровані найкращі індикатори, фінансові помічники і радники, додаткові опції, які допомагають укладати торговельні угоди. Термінал має широкий функціонал і просту систему управління. За допомогою Metatrader4 трейдер може здійснювати такі дії:

– укладення угод на Форекс з цілодобовим доступом до ринку;

– швидке оновлення котирувань валютних пар та інших фінансових активів;

– проведення якісного технічного аналізу;

– використання в процесі трейдингу вбудованих індикаторів, роботів і фінансових радників;

– можливість ведення автоматичної торгівлі, а також поєднань автотрейдинга з укладанням угод в ручному режимі;

– відстеження і копіювання торгових операцій успішних трейдерів, тестування готових стратегій на демо-рахунку;

– виставлення тейк-профітів і стоп-лоссів для мінімізації ймовірних ризиків і отримання максимального прибутку.

Платформа Metatrader4 відрізняється високим рівнем безпеки даних завдяки використанню якісного протоколу шифрування інформаційних потоків. Крім того, в торговому терміналі можна укладати угоди в один клік, що істотно економить час.

Особливої уваги заслуговує простота інтерфейсу термінала MetaTrader4. Основні вкладки, вікна і меню розташовані на стартовій сторінці платформи. Після встановлення програми і відкриття реального або демонстраційного рахунку користувачеві залишається налаштувати систему під власні потреби і приступити до укладання торгових операцій на ринку Форекс.

Що містить платформа Metatrader4

Мобільні версії торгівельного терміналу MetaTrader4 підтримують роботу з різними операційними системами. Тобто, трейдер може завантажити додаток на свій девайс, щоб мати цілодобовий доступ до торгівлі на ринку Форекс. Функціонал торгового терміналу для IOS і Android:

– отримання котирувань у режимі реального часу;

– використання відкладених і ринкових ордерів;

– інтегровані індикатори (до 30 штук) і аналітичні об'єкти;

– можливість торгувати з графічного об'єкта, дев'ять тайм-фреймів;

– зміна налаштувань параметрів системи, графіків, сіток, обсягів;

– збереження повної історії здійснених операцій, копіювання угод успішних трейдерів.

Для роботи трейдером на ринку Форекс необхідно володіти великими знаннями в принципах і механізмах формування цін на активи, вміти правильно оцінювати ситуацію, щоб у разі просідання, фінансові втрати користувача були мінімальними. Metatrader4 – дозволяє отримати цінний досвід та істотно спрощує трейдинг в складному фінансовому середовищі.

 

  • Facebook