Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У середмісті Черкас запрацював ярмарок меду (ВІДЕО)

 ...

"Медові" дні у Черкасах. Просто в середмісті знову запрацювала "Ярмарок меду". Уже вдвадцяте цілющий продукт черкащанам пропонує торгова марка "Козацький мед". Продукти бджолярства тут лише якісні, лише свіжі та лише натуральні. За ними містяни стають у чергу вже в перші години ярмарку. На покупців цього разу чекає спеціальна пропозиція – літр меду від 42 гривень.

Олександр Гритчин, продавець-консультант ТМ "Козацький мед": "Для ценителей меда мы привезли более 15 сортов из разных областей Украины. У нас очень широкий выбор разнотравье, есть липовые, гречневые, акациевый. А также специально к предстоящей Пасхе мы привезли мед на развес: 42 гривны килограмм. Это разнотравье, которое полезно кушать в любом возрасте: с мала до велика"

Обрати мед тут можна на будь-який смак та гаманець. Та навіть – від будь-якого недугу. Особливо ж корисний він нині: коли ослаблений авітамінозом та негодою організм потребує підтримки.

Олександр Гритчин, продавець-консультант ТМ "Козацький мед": "Любой мед, как разнотравие, например, лучше кушать, как повседневный продукт. Он несет в себе очень много микроэлементов и минералов, которые нужны каждый день для поддержания организма. Сейчас сырая погода в основном. Очень хорошо есть, чтобы поддерживать себя в тонусе"

Цілющі властивості тут має не лише мед, а й інші корисні продукти бджолярства. Уся продукція тут, кажуть, натуральна та більше – лікувальна.

Тетяна Семинович, апітерапевт ТМ "Козацький мед": "Препараты на основе продуктов пчеловодства – база для  улучшения жизнедеятельности человека и здоровя. "Различные комплексы: и для ЖКТ, для сердечно-сосудистой системы, для эндокринной системы и для органов дыхания. Смотря кому, какой препарат нужен. Каждому клиенту идет индивудуальный подход"

Солодкою продукцією черкасці лишаються задоволені. Дехто йде за солодениками не вперше. Хтось через якість, інші – через ціну. Вона тут, переповідають чи не вдвічі нижча від ринкової.

Андрій, житель м. Черкаси: "Дешевший, ніж на ринку. Літр 63, а на ринку – 80"

Валерій, житель м. Черкаси: "Якісний мед. І я вже років три-чотири постійно тут беру. Дешевше, ніж на базарі. Такий не дістанеш, наприклад, шалфей з коріандром, тільки в них є. І на базарі хто-знає який береш, а тут уже перевірений"

Раїса, жителька м. Черкаси: "Не перший рік, я щороку його беру. Різнотрав’я я беру для укріплення імунітету. Такий він дуже смачний"

 "Ярмарок меду" у Черкасах проходитиме до 24 березня. Вас чекають за адресою: бульвар Шевченка, 207. Біля центрального входу в Будинок торгівлі. Графік роботи: із 9 до 17 години. 

  • Facebook