Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Ресторанний комплекс "Чайк: 50 років роботи

 ...

Заклад з історією, традиціями та сучасним обслуговуванням і підходом до клієнтів. Ресторанний комплекс "Чайка" цьогоріч відзначає 50 років роботи. За ці півстоліття заклад зажив собі добру славу у черкасців і гостей міста.

Наталія Сакун, менеджер ресторанного комплексу "Чайка": "Ми стали сімейним рестораном для багатьох наших черкащан. Починаючи від весіль батьків до випускних вечорів дітей. Всілякі святкові події проходять саме в нашому закладі. Але це не говорить про те, що ми заклад старий, не модернізований. Ми постійно стараємось вдосконалюватись."

Черкаський комплекс "Чайка" позиціонується як сімейний ресторан. Тут завжди можна відпочити всією родиною. Для малечі передбачено дитяче караоке і спеціальне меню. Для відзначення урочистих подій – 3 великих банкетних зали. Для веселого відпочинку з друзями – караоке і найсмачніші страви української, грузинської, японської, італійської, європейської кухонь. Індивідуальний підхід знаходять до кожного клієнта.

Наталія Сакун, менеджер ресторанного комплексу "Чайка": "Завжди, коли до нас приходять гості, замовляють якийсь банкет і запитують: як у вас? Я завжди кажу: ви мені можете не повірити, але ми зробимо все для того, щоб ваші гості стали нашими гостями. Щоб ви знову повернулись до нас."

Ресторанний комплекс "Чайка" працює 365 днів на рік. І може одночасно вмістити близько півтисячі відвідувачів. Для гостей тут завжди пропонують не тільки смачні страви і вишукані напої, а й культурні програми, веселощі і розваги. Цього разу черкащан зібрали на гастро-вечірку. Кухар ресторанного комплексу провів майстер-клас із приготування суші, а смакували вони ексклюзивним блакитним вином.

До того ж, найактивніші гості вечора отримали спеціальні подарунки за перемогу у конкурсах. Та, головне – щирий заряд позитиву і гарного настрою. Це у ресторанному комплексі "Чайка" вважають головним завданням. Адже працюють заради втіхи кожного клієнта. 

Теги: ресторан
  • Facebook