Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Велмарт - новий супермаркет у Черкасах

 ...

Близько двох тисяч квадратних метрів торгової площі майже 15 тисяч товарних позицій – в Черкасах відкрився новий дискаунт-супермаркет "Велмарт". Більше 20 магазинів цієї мережі, що діють в Україні, вже завоювали прихильність покупців відмінною якістю продукції і доступними цінами. Приємно дивуватиме відвідувачів і черкаський "Велмарт". Серед особливостей магазину – товари "на метр", "на вагу", власні торгові марки мережі. 

Максим Попов, директор з продажів мережі супермаркетів "Велмарт": Увеличиваем значительно фреш-продукцию, товары ультра-фреш. Т.е. овощи, фрукты, рыба – как гастроном, так и свежая, живая. Увеличиваем ассортимент мяса – м'ясо животных, м'ясо птиц. Сделали кафетерий.
 
У кафетерії можна скуштувати запашні холодні та гарячі напої, поласувати свіжою кулінарією. Також тут запущено власне виробництво піци. Її готують за класичними рецептами протягом кількох хвилин просто в присутності замовника. Ще одна смачна "родзинка" Велмарту – власна пекарня. Щодня тут випікатимуть 130 видів хлібобулочних виробів у професійних італійських печах. 22 пекарі, що тут працюють, пройшли курси підвищення кваліфікації у столиці. І нині готові дивувати черкасців оригінальною і дуже смачною випічкою. 
 
Анна Кірієнко, керівник департаменту хлібобулочного виробництва мережі "Велмарт": Здесь нет никакой химии, никаких улучшителей. Здесь есть мука, заварки, солод. Есть очень замечательные хлеба – черные, житние. Есть бездрожжевые хлеба. Есть фитнесс-хлеба. Это абсолютно новое на заварке – на кукурузе, на гречке
 
Спробувати випічку на смак відвідувачі магазину могли на спеціальній дегустації. Крім цього, у день відкриття перші 100 покупців отримали подарунки і мали нагоду скористатись спеціальними пропозиціями. У "Велмарті" запевняють: акція "Товар тижня", знижки та акції на сезонні товари в супермаркеті діятимуть повсякчас. Тож черкасці зможуть оцінити ці переваги і купувати все необхідне в одному місці за найкращими цінами. У цьому вже переконались перші відвідувачі супермаркету. 
 
Супермаркет "Велмарт" у Черкасах розташувався на першому поверсі торгового центру "Дніпро Плаза". За адресою: вулиця Припортова (колишня Героїв Сталінграду), 34.  Працює з 8:00 до 23:00
Теги: Велмарт
  • Facebook