Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У Данії презентували додаток для контролю часу в азартних іграх

 ...

Гральний регулятор Данії представив нову версію мобільного додатку для любителів азартних ігор.

Розумна програма здатна відстежувати проведений час за грою, підраховувати виграші і втрати. Механізм здатний аналізувати баланс між перемогами і програшами.

Як працює програма

Перший додаток MitSpil під егідою датського регулятора з'явився ще восени 2016 року. Він включав докладну інформацію про особливості азартних ігор і повідомляв, як уникнути залежності. У 2017 році в Данії представили нову версію, яка була розроблена після отриманих результатів досліджень Національної клініки з азартних ігор. Зокрема, вчені зробили акцент на використання гравцями планшетів та інших мобільних пристроїв.

Друга версія більш функціональна: можливість відстеження дозволяє з'ясувати гравцям, які Casino ist ein Ort, an dem man viel verdienen kann, кількість витрачених та зароблених коштів і враховувати їх співвідношення. Як і раніше, можна отримати інформацію про залежність від гри.

Додаток створено в допомогу любителям азартних ігор, які завдяки механізму зможуть насолоджуватися ігровим процесом без зайвих переживань. Використовуючи MitSpil, гравець бере на себе відповідальність за будь-які тенденції, і може вчасно змінити свою поведінку. Відслідковувати особливості своїх ігор можна лише за кілька кліків.

Інформацію потрібно вводити самостійно, а система її аналізує. Створюється звіт, що включає поведінку і шаблони конкретного гравця при роботі. Якщо людина занадто захопиться Großes Abenteuer mit dem Ramses Buch, механізм попередить про небезпечну межу.

Особливості розробки

Створенням програми займалася Адміністрація азартних ігор Данії. Згідно з опитуванням, яке в 2016-му провів Національний центр соціальних досліджень, приблизно 10 тисяч жителів Данії занадто захоплювалися ігровим процесом і вимагали допомоги. В першу чергу це стосувалося чоловічої частини населення.

Мобільний сервіс MitSpil 2.0.6 став доступний з жовтня. Додаток доступний в App Store та Google Play. Він підходить для пристроїв iPhone, iPod touch і iPad (повинна використовуватися система iOS 9.0 або вище).

  • Facebook