Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У середмісті традиційно розкинулась "Ярмарка меду"

 ...

Солодкий тиждень у Черкасах. У середмісті традиційно розкинулась "Ярмарка меду". Організовує її торгова марка "Козацький мед". До нового сезону "смачна" ціна: лише 233 гривень за три літри. За свіжим та якісним солодеником розкинулася небачена черга. Продавці навіть не встигають рахувати продані літри.

Олександр Гневанов, продавець-консультант ТМ "Козацький мед": "Ми привезли вам більше 15 сортів меду, такі як: акація, різнотрав'я з липою, липовий та гречаний".

Обрати мед тут можна на найвибагливіший смак та на будь-який гаманець. Більше – не лише як солоденик, але й як ліки. Зі зниженням температури та прогнозованими дощами – це більш ніж актуально.

Олександр Гневанов, продавець-консультант ТМ "Козацький мед": "Гречка піднімає гемоглобін, зміцнює серцево-судинний м'яз, також липа від простуди, соняшник і різнотрав'я можна взяти - це все імунітет".

Цілющі властивості тут має не тільки медове різнобарв’я, а й інші корисні продукти бджолярства. Уся продукція тут, кажуть, натуральна, лише те, що напрацювали бджоли. Унікальність апі-препаратів, кажуть експерти, в тому, що вони позитивно діють на весь організм, а не на окремі органи.

Тетяна Семенович, апітерапевт: "Ми рекомендуємо бджолиний бальзам, це продукт на основі маточного молочка, прополісу, пилка. Це відновлення пошкоджених стінок судин, розрідження крові, регулювання холестерину і кров'яного тиску. А також для чоловіків - це відновлення функції передміхурової залози і запобігання простати".

За медом у перший день "Ярмарку" тут традиційно зібралась чимала черга. Більшість за "Козацьким" прийшли не вперше. Усе через смак та ціну. Остання тут, переповідають покупці, у кілька разів нижча від ринкової: 233 гривні за бутель.

Світлана, жителька м. Черкаси: "Вже перевірено, що він натуральний, чистий, цьогорічний. Приємний на смак, має запашний аромат".

Василь, житель м. Черкаси: " Я його тут беру мабуть років 5 чи 6, і подобається мед, мед нормальний, смачний".

Іван, житель м. Черкаси: "Уже три роки тут беремо. Смачний мед і дешевше, ніж зазвичай".

"Ярмарка меду" у Черкасах проходитиме до 4 вересня. Вас чекають за адресою: бульвар Шевченка, 209. Біля входу в магазин "Кооператор".  Графік роботи: із 9 до 17 години.

 

  • Facebook