Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські ОСББ навчають, як отримати "теплі кредити" (ВІДЕО)

 ...

Черкаські ОСББ навчають співпрацювати з казначейством і державними банками. Усе – для отримання коштів співфінансування та компенсації з міського та держбюджетів. Зокрема, й у межах урядової програми "теплих кредитів". Очільники об’єднань кажуть: без такої підтримки їм було б скрутно.

Майя Лебєдєва, менеджер-управитель будинків: "Для власника, для мешканців це вигідно. Тому що самому утеплитись на 100%, наприклад, 2-кімнатну квартиру – 12 тисяч. А по цих програмах, це вже прораховано, - до 2,5 тисяч. Зиск є в будь-якому випадку"

На зустрічі голів ОСББ про умови обслуговування та кредитування розповідають представники державних банків. Так, ПриватБанк пропонує тим, хто шукає кошти на утеплення чи модернізацію будинку "теплі кредити" для ОСББ і ЖБК на пільгових умовах.

Дмитро Васильєв, перший заступник директора Черкаського ГРУ ПриватБанку:

"ПриватБанк предлагает условия по кредитованию "теплых кредитов. Это утепление домов, энергоэффективные системы, тепловые счетчики и т. д."

У ПриватБанку кажуть: більшість ОСББ, що працюють в Черкасах  нині обслуговуються саме у них. Тим же, хто тільки хоче відкрити тут рахунок пропонують це зробити буквально за кілька хвилин. За умови надання повного пакету всіх потрібних документів. Пропонують об’єднанням і інші переваги.

Дмитро Васильєв, перший заступник директора Черкаського ГРУ ПриватБанку: "Мы работаем через Приват24 для бизнеса – полностью дистанционное обслуживание. Здесь ОСББ могут не только проводить свои платежи, но и дистанционно размещать депозиты, вести учет плательщиков для удобства"

Що ж до умов "теплих кредитів", то тут ПриватБанк пропонує можливість обирати постачальників з усієї країни; швидке та зручне отримання кредиту за інтернет-заявкою та покрокову консультаційну підтримку спеціалістів.  Крім цього, доступна перевірка надійності підрядника банком та спрощений сервіс пошуку найвигідніших цін.  За умови,  якщо постачальника обрано на торговому майданчику "ПриватМаркет".  За пропонованими умовами термін кредитування складає від 12 до 36 місяців і надається на суму до півмільйона гривень під 18% ставки. ПриватБанк є учасником державної програми, щодо компенсації від 40 до 70% суми кредиту державою. Під категорію відшкодування за "теплим кредитом" потрапляють котли, вікна, двері, радіатори, лічильники води та матеріали для проведення робіт з теплоізоляції. Залежно  від номенклатури покупки, різниться й сума відшкодування.

  • Facebook