Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащанка, оплативши комунальні платежі через "Приват24", виграла ноутбук

 ...

Приз одним кліком мишки. Заплатила за комуналку через "Приват24" – отримала цінний подарунок. Це про черкащанку Людмилу Бурлаку. Свій черговий день народження вона розпочинає у стінах "ПриватБанку" у колі працівників структури.

Людмила Бурлака, переможниця конкурсу:

"Чисто випадково. Ніколи не грала у всілякі лотереї, не приймала участі. А цей раз вирішила. Отак вийшло. А коли зателефонували, я навіть не очікувала такого дзвінка".

За кілька кліків у "Приват24", пані Людмила повірила у справжні дива. Адже стала першою людиною в Україні, яка виграла один із трьох вартісних ноутбуків від установи.

Людмила Бурлака, переможниця конкурсу:

"Я, звичайно, плачу комунальні послуги по "Приват24". Там висвітлилася реклама. Я зареєструвалася. І вже минув, мабуть, місяць і до мене зателефонували. Сказали, що я виграла ноутбук. Я не повірила, але так трапилося, що дійсно я виграла ноутбук".

Долучитися до розіграшу ноутбука може кожен клієнт "ПриватБанку", який сплачує комунальні послуги через додаток або інтернет-банк "Приват24" на суму від 500 гривень у місяць.

Володимир Добровольський, керівник напрямку "Платежі та перекази":

"Акція називається "Комуналку оплати та приз забери". Зараз в акції зареєстровано близько 230 тисяч осіб. Так трапилося, що розігруються 3 ноутбуки і один з них виграв клієнт у місті Черкаси".

У зручності послуги переконалися чимало областян.

Володимир Добровольський, керівник напрямку "Платежі та перекази":

"Близько 800 тисяч чоловік щомісяця сплачують комунальні платежі через додаток "Приват24".

На учасників акції чекатиме винагорода у вигляді 180 сертифікатів в магазинах "АЛЛО" та на allo.ua на одну тисячу гривень. Та головне – всі учасники мають змогу виграти три ноутбук Asus. І механізм реєстрації в розіграші дуже простий.

Володимир Добровольський, керівник напрямку "Платежі та перекази":

"Ви заходите на сайт "ПриватБанку", обираєте цю акцію реєструєтеся. Просто вводите номер телефону, ПІ і все. Далі ви сплачуєте комунальні платежі через "Приват24" і з карти МастерКард на суму більшу ніж 500 гривень. Тобто всі платежі разом. Все, і ви автоматично стаєте учасником акції".

Чим більше платежів робить учасник, тим більше у нього шансів виграти й переконатися, що разом із "ПриватБанком" можливо все. Акція діє з 1 жовтня до 31 грудня.

 

  • Facebook