Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Вигідні способи оплати: ПриватБанк пропонує черкащанам зручні фінансові послуги

 ...

Без відвідувань банківських кас, черг та оплати зайвих комісійних. Нині жителі регіону обирають саме такі – найвигідніші способи оплати комуналки. Більше мільйона комунальних платежів щомісяця сплачують черкащани, використовуючи Приват24 та термінали самообслуговування. Нині найменша комісія у терміналі самообслуговування складає 3 грн, а у Приват24 – лише 1 грн.

Володимир Добровольський, керівник бізнесу платежів та переказів:

"Комісії в касі зростають зараз, але, як завжди, найвигіднішим каналом платежів є Приват24, де комісії є мінімальні".

Платежі у Приват24, терміналах самообслуговування є значно нижчими, ніж у касах, а за деякі послуги можна і взагалі сплачувати без жодної комісії. Також одним із найпопулярніших інструментів у Приват24 залишається послуга "Регулярні платежі".

Володимир Добровольський, керівник бізнесу платежів та переказів:

"Клієнт дає завдання банку у вибраний ним день з вибраної ним карти оплачувати його комунальні платежі. До банку потрібно звернутися один раз для того, щоб дати це завдання, або самостійно налаштувати цю послугу у своєму Приват24".

Для клієнтів, що бажають отримувати квитанції про підтвердження оплати через Приват24, банк надсилає квитанції на електронну пошту платника. А от клієнти, які отримують пенсію у ПриватБанку – можуть сплачувати комунальні послуги в Приват24 та в терміналах самообслуговування взагалі без комісії.

Володимир Добровольський, керівник бізнесу платежів та переказів:

"Пенсіонери, що не можуть самостійно навчитися оплачувати комунальні платежі в терміналах самообслуговування або Приват24, можуть звернутися до будь-якого відділення банку і наші працівники безкоштовно, з радістю, їх навчать здійснювати цю операцію. Також ми готові навчити будь-якого клієнта, який звернеться до банку з цим проханням".

Так оплачувати можна не лише обов’язкові комунальні послуги, а й орендну плату, поповнення мобільного, податки чи за Інтернет. Усе – із мінімальними комісійними у Приват24. Нині в області уже встановили майже чотири сотні терміналів самообслуговування. Із них понад півтори – у Черкасах. Усе задля здійснення жителями платежів самостійно з мінімальною комісією.

 

  • Facebook