Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Представники "Черкасиобленерго" заявили про інформаційну атаку на підприємство (ВІДЕО)

 ...

Енергетики обурені неправдивою інформацією, що шириться інтернет-ресурсами. Про це на прес-конференції у столиці заявив голова правління товариства. За словами ОлегаСамчука його винуватять у нібито неефективному управлінні та привласнені грошей.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО":

"Проти мене особисто, як керівника, і проти компанії відкривається брудна інформаційна кампанія. В якій вказується, що я особисто списав АЗОТу мільярд гривень. Що мені виплатили якусь суму за підписання мирових угод".

Мирові угоди, про які говорить Олег Самчук, укладені в квітні 2018-го Господарським судом Черкас. А їхню незалежну експертизу проводили приватні юридичні компанії. За словами очільника Обленерго, завдяки мировим угодам і коштам, які надійшли на рахунки товариства, борг перед ДП "Енергоринок" зменшився більш ніж на 309 мільйонів гривень з 1 січня 2019го. Загалом же ПАТ "Азот" заборгувало Черкасиобленерго майже 2 млрд гривень.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО":

"Дані мирові угоди погоджені обласною радою. Вони підтримані народними депутатами. Вони підтримані міською радою. Вони підтримані губернатором. І це все йшло відкрито і прозоро".

З січня 2019го "Черкасиобленерго" лише розподіляє електричну енергію. І кошти, які Товариство отримує від розподілу не можуть спрямовуватись на погашення минулої заборгованості.

Катерина Беспалова, директорка з правових, майнових та корпоративних відносин "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО":

"Тобто ПАТ "Черкасиобленерго" не є постачальною організацією, компанією, яка отримує кошти від споживачів за постачання електроенергії. Тому єдиним погашенням заборгованості перед ДП "Енергоринок" є надходження коштів від ПАТ "АЗОТ".

20 травня САП порушила проти Олега Самчука кримінальне провадження. Про це він теж повідомив на прес-конференції. Керівник і колектив Обленерго спростовують звинувачення на їхню адресу. Говорять: за 2 роки підприємство почало розвиватись і стало успішнішим. І перейшло від заборгованості по зарплаті і страйків працівників до стабільної роботи. А кілька років тому "Черкасиобленерго" практично зупинилось і виникла загроза, що Черкащина може лишитись без світла. Нині ж підприємство немає заборгованості із заробітної плати та матеріально-технічно забезпечене.

Олександр Чорний, голова профкому ПАТ "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО":

"На сьогодні заробітна плата виплачується згідно чинного законодавства. 2 рази на місяць. Своєчасно. Ми 3 роки були без спецодягу. Нині у нас 100% забезпечення спецодягом. У нас специфічне виробництво. У нас 100% забезпечення засобами захисту. У нас відновились соціальні програми".

Спікери прес-конференції заявили: нині готують судові позови про захист честі, гідності та ділової репутації підприємства та його керівників. А у профспілці наголосили, що при виникненні потребі готові до акцій протесту.

 

  • Facebook