Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Приміщення Черкаського РЕМу ремонтно реабілітували (ВІДЕО)

 ...

Нові вікна, затишні стіни та комфортні крісла. Екскурсією оновленим міським районом електричних мереж провів директор підприємства. Косметичний ремонт та оновлення світла. Реабілітацію Черкаського РЕМу розпочали із його "серця". Адже диспетчерська ­є центром координації роботи всього підрозділу.

Вадим Трохимець, Директор Черкаськго міського РЕМ

"Працюють диспетчера, звідки йде керування усіма бригадами, які працюють у мережах черкаського РЕМу".

Дирекція підприємства зазначає, умови праці – важлива складова продуктивності працівників. Тому приміщення ретельно готують для переїзду спеціалістів.

Вадим Трохимець, Директор Черкаськго міського РЕМ:

"Тут будуть знаходитися три відповідальні особи по роботі з договорами, зараз вони ще знаходяться тимчасово на Благовісній, 166".

Фахівці таким оновам тішаться.

Катерина Яневська, секретар:

"Дуже комфортно, все приладдя нове і доїжджати сюди також зручно, маршрутки ходять є розвозка також наша, яка привозить прямо на місце".

Нині переобладнання та модернізація приміщення вже на фінішному етапі. До завершення залишилося оновити одне приміщення.

Вадим Трохимець, Директор Черкаськго міського РЕМ:

"Там будуть розміщення групи для побутового споживача. Тут, де ми знаходимося, це буде приміщення для юридичного споживача. Головний вхід у нас буде зі сторони вулиці М. Вербицького і споживач уже заходити в приміщення зі сторони головного входу".

Уже в кінці квітня спеціалісти продовжать роботу у максимально комфортних умовах.

 

  • Facebook