Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині ТОВ "НВФ "Урожай" увосьме організував "Тракторфест" (ВІДЕО)

 ...

По бездоріжжю та буграх – за кермо агротехніки. А ще екстремальні перегони полем, забіги на мотоблоках та запалювання драйвом усіх присутніх. Саме так увосьме відревіли шалені перегони "ТракторФест". Свято екстриму від "Урожаю", що входить до Групи МХП, відбулося на Канівщині. Організатори наголошують: нині "Урожай" на ТракторФесті зібрав гостей із різних куточків країни. Свої ювелірні уміння на чималих машинах нині демонструють кращі віртуози-механізатори області. Зібралися тут, аби обрати кращих із найвіртуозніших.

Олександр Шпак, голова журі:

"Треба бути спеціалістом "із головою". Якщо у вас є всі навики, разом із тим – правильно подумати і зрозуміти, оцінити ситуацію, то тут і майстерність виявляється".

Бере першість сьогодні у одному із заїздів механізатор пан Іван. Зізнається: переміг навіть без підготовки. Усе, мовляв, роки напрацювань за кермом. На залізному коні той працює уже 7 років.

Іван Багач, переможець заїзду:

"Чим більше газу – менше ям. Це одна порада. Кидало, що не можна всидіти, там у тракторі кидало так, що невозможно".

Цьогоріч канівську землю на габаритних колесах обкатують і трактори ФЕНДТу. Серед сміливців-кермувальників такого масштабного транспорту пан Анатолій. Його агротранспорт із колесами заввишки із людину має 360 кінських сил.

Анатолій Чупилка, переможець заїзду:

"Вона проста в управлінні, не страшно. Великий, але хороший трактор. Колихало гарно, я пристібнувся, щоб головою до потолка не дістати".

Свою водійську майстерність сьогодні демонструють і жінки.

Юлія Поштар, учасниця змагань:

"Іще хочу, адреналін шалений. Дуже сильно подобається важка с/г техніка. Насамперед, хотілося татові доказати, що можна їхати не тільки в легковій, а можна і на тракторі".

Опісля – позмагатися за першість взялися водії на мотоблоках, також організатори провели кукурудзяні перегони та кулінарний конкурс. Атмосфера драйву охопила не лише учасників, а й глядачів. Емоцій, мовляв, у слова не обрамити. За першість на змаганнях учасники отримують грошові премії. А наприкінці фестивалю гості свята мали нагоду насолодитися виступом співачки Ольги Полякової. Усе за підтримки та організації провідного сільськогосподарського підприємства "Урожай", що належить до Групи МХП.

Олександр Воскобойнік, директор ТОВ "НВФ "Урожай":

"Присвячується закінченню весняно–польової кампанії. Основна мета свята – єднання людей і бізнесу. Якщо раніше свята були для "Урожая", то цього троку свято для усіх охочих. Ми хочемо показати, що бізнес є невід’ємною частиною життя всіх людей. "Урожай" відкритий і працює для людей".

Організатори зізнаються: на зробленому не зупиняються. У прийдешньому році змагальну трасу планують ускладнити, а фестиваль іще більш урізноманітнити. Усе – задля комфорту та відпочинку громадян.

 

 

  • Facebook