Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

В "Черкасиобленерго" за підтримки ПриватБанку спростили обслуговування юридичних осіб (ВІДЕО)

 ...

Без черг, з економією часу та коштів. Відсьогодні для споживачів ПАТ "Черкасиобленерго" відкриються нові можливості. Для юридичних осіб запровадили особистий електронний кабінет спільно з ПриватБанком.

Володимир Добровольський, керівник напрямку платежів та переказів Черкаського ГРУ ПриватБанку: "Раніше вам потрібно було їхати кудись і підписувати документ певний, в іншу частину міста, в інше місто. Зараз цей сервіс працює. Ви завантажуєте документ чи в текстовому, чи форматі PDF на сервіс Paperless, надаєте іншій стороні посилання на цей документ. Він також реєструється в цьому сервісі і підписує цей документ".

В жовтні минулого року вже був запроваджений "Особистий кабінет побутового споживача" ПАТ "Черкасиобленерго", де використовувався платіжний сервіс ПриватБанку. За цей час послугую скористувалося близько 14 тисяч абонентів.

Олексій Шевченко, директор з інформаційних технологій та зв’язку ПАТ "Черкасиобленерго": "Всі споживачі отримали можливість передавати покази через сервіси "Особистого кабінету побутового споживача". Там же поруч, для кого це складно, є сервіс без реєстрації: можливість передачі показів для побутового абонента".

Тепер же скористуватись аналогічною послугою може й кожна юридична особа, яка укладе угоду з РЕМом і отримає цифровий підпис. А це дозволить споживачам користуватися перевагами електронного обслуговування на сайті компанії.

Олексій Шевченко, директор з інформаційних технологій та зв’язку ПАТ "Черкасиобленерго": "Вони можуть по цій системі отримувати підписані ЕЦП від Черкасиобленерго рахунки, акти  за спожиту електроенергію від комерційних департаментів, від абонентських відділів для роботи з юридичними споживачами підписані нашою компанією і так само їх переглядати і підписувати і надсилати в зворотньому напрямку без відвідування щомісячного районних електричних мереж".

Відтак, підписати необхідний документ можна буде всього за п’ять хвилин.

Ігор Дмитрієв, комерційний директор ПАТ "Черкасиобленерго": "ЭЦП реализуется в популярном сервисе Папка24 или, как ее называют, "Paperless", сервис без бумаг. Позволяет осуществлять електронний документооборот это секономит большую часть времени наших потребителей".

Також завдяки "Особистому кабінету для юридичних осіб" можна буде економити не тільки час, але і кошти. Для користування сервісом компанії та ФОПи можуть отримати безкоштовні ключі АЦСК ПриватБанку або скористатися зареєстрованими в державній фіскальній службі ключами електронного цифрового підпису від інших систем подання електронної звітності.

 

  • Facebook