Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Forward Вank" відкрив Центр обслуговування клієнтів у Черкасах (ВІДЕО)

 ...

Forward Вank відкрив Центр обслуговування клієнтів у Черкасах. Один з лідерів фінансового ринку пропонує роботу для мешканців міста та області.

Андрій Кисельов, голова правління Forward:

"Протягом 2019 року ми плануємо значне розширення нашого контакт-центру у місті Черкаси. На сьогоднішній день працює 50 чоловік, ми плануємо збільшити кількість працівників до 200. Для цього ми будемо налагоджувати співпрацю з вищими навчальним закладами, з органами адміністрації, фондом зайнятості міста Черкас".

Оператори оновленого Центру обслуговування надають цілодобову підтримку клієнтам. Зокрема, інформують про послуги банку, проводять дистанційний продаж продуктів і послуг, допомагають клієнтам оперативно вирішувати фінансові питання. Центр працює у відповідності до найвищих європейських стандартів якості в обслуговуванні.

Галина Ткаченко, начальниця Центру обслуговування клієнтів:

"Ми приймаємо на роботу на посади фахівців. У нас відкрито три відділи. В центрі обслуговування клієнтів ми розвиваємо наших співробітників, ми їх навчаємо, ми ставмося до кожного співробітника з індивідуальної точки зору".

У Forward Bank визнають і цінують досягнення кожного працівника, заохочують ініціативу і творчий підхід, створюють своїм працівникам максимально зручні умови праці. Усе – аби сприяти професійному розвитку. Представники Центру зайнятості підкреслюють важливість такого розширення в контакт-центрі.

Оксана Щербак, директор Черкаського міського центру зайнятості:

"Поява робочих місць є тенденцією позитивною. А ще коли це робочі місця для фахівців з вищою освітою, взагалі це дуже приємно для ринку праці в місті Черкаси".

Поза тим, радіють такій онові і керівники вищих навчальних закладів. Мовляв, і для студентів, і випускників стає більше можливостей задля працевлаштування.

Наталія Рогова, директор Черкаського інституту банківської справи:

"Дуже добре, що у нас в Черкасах на сьогоднішній день відкривається нова платформа працевлаштування для фахівців, яких ми готуємо студенти зараз з задоволенням йдуть працювати починаючи із другого курсу".

Forward Вank вже кілька років присутній у регіоні. В Черкасах та області  працюють  міні-офіси та відділення фінансової установи. Тому підкреслює важливість такого оновлення і міське керівництво.

Ігор Волошин, заступник міського голови:

"Мені приємно, що керівництво банку, акціонери обрали саме наше місто, це говорить саме про те, що нас визнають, те що нам довіряють і це говорить про те, що ми працюємо на перспективу".

Forward Вank — українська фінансова установа, що здійснює прибуткову діяльність та активно нарощує масштаби бізнесу.

 

  • Facebook