Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Підготовка до президентських виборів: енергетики "Черкасиобленерго" перевіряють дільниці (ВІДЕО)

 ...

Перевірка трансформаторних підстанцій на всій території Черкащини. Саме так готуються до прийдешніх президентських виборів обласні енергетики. Усе – задля надійності електропостачання на виборчих дільницях регіону.

Павло Черницький, головний інженер Черкаського міського РЕМу:

"Для підготовки до проведення чергових виборів Президента України, всі РЕМи, в тому числі і Черкаські міські, проводять роботи по обстеженню трансформаторних підстанцій та іншого обладнання, яке задіяне в постачанні виборчих дільниць. Нами було проведено обстеження всіх трансформаторних підстанцій, які задіяні в електропостачанні дільниці і виявлені деякі дефекти".

І саме "енергетичні" дефекти працівники РЕМів поступово ліквідовують на трансформаторних підстанціях, які живлять електроенергією інфраструктуру виборчих дільниць Черкащини. Загалом понад тисячу дільниць перевіряють енергетики ПАТ "Черкасиобленерго" по всіх районах області. Місцем "ревізійної роботи" стала і ця тутешня підстанція. Енергетики ліквідовують усі негаразди максимально безпечно та якісно.

Руслан Настенко, електромонтер кабельних ліній:

"Ми займаємося перезатяжкою пошкодженого кабелю із комірки трансформатора №1".

Павло Черницький, головний інженер Черкаського міського РЕМу: "Для того, щоб забезпечити їх, згідно з категорійністю, 2-ою категорією, необхідно відремонтувати. Щоб працював не один трансформатор, як зараз, а обидва".

Нині персонал тутешнього РЕМу виконує роботи по заміні пошкодженої деталі. Наголошують: подібні заходи здійснюють іще з минулого місяця. Усе – згідно з наказом ПАТ "Черкасиобленерго".

Павло Черницький, головний інженер Черкаського міського РЕМу:

"Ми робимо, в першу чергу, обстеження окружних виборчих дільниць на предмет того, що, якщо трапиться аварія чи якась непередбачувана ситуація, щоб ми знали: як ми можемо подати напругу від автономних джерел живлення. Тому що, ми проводимо на час голосування на цих дільницях цілодобове чергування нашого персоналу з автономними джерелами живлення".

Запевняють: якщо ж енергетики отримуватимуть звернення представників виборчих комісій зі скаргами, то всі негаразди миттєво усуватимуть. Додають: трансформаторні підстанції перебувають під постійним контролем фахівців ПАТ "Черкасиобленерго". А подібні перевірки – це необхідна міра перестороги, яка покликана для забезпечення безперебійного енергопостачання споживачів та комфортних умов для черкащан під час прийдешніх президентських виборів.

 

  • Facebook