Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

На ПАТ "Черкасиобленерго" констатують фінансове покращення (ВІДЕО)

 ...

Їхній протестний настрій розносився гулом по всьому місту останні два роки. Доведені до відчаю працівники "Обленерго" оббивали пороги усіх владних структур. Вони хотіли, щоб їх почули. Натомість – продовжували бідувати, паралельно тримаючи "на плаву" все місто. Довгоочікувана стабільність та спокій на підприємстві настали з приходом нового керівництва.

Василь Богатир, голова наглядової ради ПАТ "Черкасиобленерго": "Настільки він ентузіаст, наскільки він патріот "Черкасиобленерго", хоча він приїхав із Житомирщини. Працює він, я вважаю, правильно".

Повне перезавантаження підприємства стало можливим лише з приходом нового головуючого правління Олега Самчука. Про свої перші успіхи та впевнені кроки до довгоочікуваного реанімування та налагодження роботи "Черкасиобленерго", нова команда відзвітувала на загальних зборах акціонерів.

Олена Уманська, голова загальних зборів акціонерів ПАТ "Черкасиобленерго": "Збори при минулому керівництві на цьому акціонерному товаристві при минулому керівництві не проходили на протязі 2-3 років. На сьогодні, це вже проведені другі загальні збори акціонерів. Вони вирішують всі питання. Це говорить про позитивні зміни. І це пов’язано з приходом нового керівництва".

Василь Богатир, голова наглядової ради ПАТ "Черкасиобленерго": "Тільки за ці півроку перед працівниками "Черкасиобленерго" був борг по зарплаті за 6 місяців. Зусиллями колективу, правління нового цей борг погашений. На сьогоднішній день виплачений аванс за квітень місяць".

Позитивну динаміку в роботі Товариства констатують і представники Фонду державного майна. Останні кілька років, через перешкоджання попередніх керівників, їм навіть не вдавалося потрапити на подібні збори.

Олександр Візір, директор Департаменту управління державними підприємствами та корпоративними правами держави Фонду державного майна України: "В цю локацію представників Фонду і інших акціонерів не пускали. Тому в цій я перший раз. Відбулось багато структурних змін. Певні зміни нас абсолютно влаштовують, інші менше. Але в загальному критичної ситуації вже не має і на сьогодні вже стоїть питання про те як розвивати це підприємство".

Чіткий план розвитку підприємства вже має новий голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Самчук. Свої наміри підтверджує чіткими кроками та першими успіхами.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго": "Відстояне підприємство, колективу збереження, погашення заборгованості по заробітній платі, підняття посадових окладів протягом минулого року та першого кварталу 18-го року. І основний наш споживач ПАТ "Азот" дисципліновано сплачує стовідсотково за відпущену електричну енергію на поточні рахунки компанії".

Та на цьому нова команда "Черкасиобленерго" зупинятися не збирається. Основні плани на цей рік – це заключення мирових угод з ПАТ "Азот", що дасть можливість стягнути борг та повернути 1 млрд 700 млн грн до ПАТ "Черкасиобленерго". Нагадаємо, минулої п’ятниці депутати черкаської обласної ради проголосували за звернення до фонду держмайна України в підтримку підписання мирових угод.

 

  • Facebook