Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Підприємці зможуть отримати в ПриватБанку до 1 000 000 грн кредиту

 ...

ПриватБанк збільшив максимальну суму кредиту за національною програмою підтримки підприємництва "КУБ" з 500 000 до 1 000 000 гривень. Збільшення суми кредиту поширюється на всі кредитні програми: "КУБ", "АгроКУБ", "ЕкоКУБ". Якщо підприємець вже має відкритий кредит за однією з цих програм, заявку на збільшення кредиту можна подати за умови, що за першою позикою без порушень уже погашено три планові платежі (30% початкової суми кредиту).

"Збільшивши можливу суму кредиту до 1 000 000 грн, ми сподіваємося, що програма підтримки підприємництва "КУБ" додасть підприємцям можливостей для розвитку та масштабування бізнесу", – зазначив керівник напрямку "Малий і Середній бізнес" ПриватБанку Сергій Клюєв. 

Про доступний ліміт підприємець може дізнатися на сайті банку, сайті програми "КУБ" https://kub.pb.ua, у "Приват24 для бізнесу" або за телефоном 3700. Подати заявку на отримання коштів можна на сайті програми: kub.pb.ua/get-credit.

Минулого року ПриватБанк виділив малому бізнесу та підприємцям понад 3 млрд грн кредитних коштів, а у 2018 році планує виділити більш ніж 5 млрд грн. У рамках програми "КУБ" банк уже профінансував понад 25 тис. проектів малого бізнесу.

  • Facebook