Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

На відкритті першого "Цитрусу" в Черкасах мірялися силою (ВІДЕО)

 ...

 

"Цитрус" тепер й у Черкасах. Напередодні у торговому центрі запрацював1-й у нашому місті і 49-й у національній мережі магазин "Цитрус". Це свого роду − Кремнієва долина в мініатюрі. Концентрація високотехнологічних гаджетів тут зашкалює.

Вікторія, покупець: Я думаю, що це найкращий магазин цифрової техніки та гаджетів. А обслуговування сподобалось.

Новий магазин у Черкасах стане не тільки найкращим місцем для зустрічі із гаджетами, а й справжнім освітньо-технологічним хабом. Усіх відвідувачів компанія заряджає яскравим настроєм та знайомить з найкрутішими світовими рішеннями – технологіями віртуальної реальності, "розумним будинком", електробайками, гіроскутерами, роботами і дронами, 3D-ручками й 3D-принтерами і багато іншого. Усе це відвідувачі можуть протестувати ще до купівлі товару.

Катерина Помещенко, директор магазину "Цитрус" у м. Черкаси: Посетитель нашего магазина может протестировать любой товар. А если он не знает как это сделать мы его научим. У нас есть специальный сервис "Цитрус академия", в котором обучают работе с абсолютно любым гаджетом.

Віталій Кузнєцов, СЕО "Цитрус": Ми відрізняємось настроєм. Ви відчуваєте якусь особливу атмосферу? Вона є тільки в цитрусі. Це наш маленький секрет.

На відкритті усі охочі "віджимали" силою гаджети та знижки. Керував конкурсами найсильніший у світі Василь Вірастюк.

Василь Вірастюк, "Найсильніша людина світу": Це придумано жартома. Знаєте, щоб заволікти сюди побільше людей. Попробуй прийди і відіжми.

Учасники змагалися у армреслінгу, присіданні та віджиманні. Окрім силових вправ люди виборювали призи і у творчих конкурсах та вікторинах. Місцеві, які не брали участь у конкурсі, вишикувалися у чергу біля кас.

Дмитро Чайкiн, переможець конкурсу: Я очень ждал открытия  в Черкассах. Потому что с интернета я раньше заказывал. Пользовался "Цитрусом". Теперь буду постоянно приходить сюда и делать здесь свои покупки.

У кожне місто, підкреслюють у компанії, "Цитрус" приносить новий рівень сервісного обслуговування, клієнтського досвіду та інноваційних продуктів і рішень, представлених лише в цьому магазині.

Василь Вірастюк, "Найсильніша людина світу": Родзинкою магазину "Цитрус" є продавці консультанти, які не сидять ось там за стійкою, які ходять і вони знаходяться постійно в залі. З яким можна поспілкуватися, вони досконало знають техніку, можна розпитати будь-що.

Окрім змагання магазин дарує черкасцям знижки до 30% на безліч гаджетів та аксесуарів. Тож черги із покупців не зменшуються.

  • Facebook