Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

До Дня Святого Миколая ПАТ "Черкасиобленерго" влаштувало черкаській малечі свято (ВІДЕО)

 ...

Хороводи побіля ялинки, спортивні ігри та веселі конкурси. На подвір`ї Черкасиобленерго у День святого Миколая розважається малеча. Це – діти працівників підприємства та воїнів АТО. За ініціативи голови правління Олега Самчука для них влаштували свято.

Сергій Мулявка, заступник голови профкому ПАТ "Черкасиобленерго":

"Цей захід проводиться для того, щоб ми сплотили наших дітей і дорослих. І привітати всіх з новорічними святами".

Опісля розваг навколо ялинки діти рушають на екскурсію музеєм лічильників. Тут – найстаріші та найсучасніші прилади обліку. Малечі розказують і показують, для чого потрібні лічильники і як вони функціонують. Далі хлопці й дівчата рушають до диспетчерської Черкасиобленерго. Тут дізнаються секрети – як працює підприємство, аби в кожній оселі було світло й затишно. Увесь час дітлахів супроводжує Святий Миколай. Говорить: завжди із задоволенням дарує дітям свято.

"Мені здається, що вони відчули свято. Завдяки Обленерго. Звичайно, вони були на екскурсії. Я теж тут був вперше. І почував себе тут дитинкою. Ми зайшли в серце Обленерго і побачили, як працює весь цей апарат".

Фінішує свято врученням подарунків. Малеча не приховує захвату .

Женя, учасниця свята:

"Було дуже весело! Мені усе сподобалось!", "Ми грались та співали пісень!"

Задоволені святом і батьки. Серед них – представники батальйону "Айдар", які вже давно товаришують з "Черкасиобленерго".

Валерій Холод, представник батальйону "Айдар":

"І батькам дуже приємно – тим, які знаходяться там. Що про їхніх дітей хтось піклується. Не забувають про них. Вони виконують свій обов`язок по захисту батьківщини. А про їхні сім`ї дбають і не забувають".

Таке свято на території "Обленерго" провели вперше. Подарунки і гарний настрій сьогодні отримали понад 2 десятки хлопців і дівчат.

 

  • Facebook