Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Сім мільйонів гривень перерахували черкащани за QR-кодом

 ...

З початку року містяни зробили більше 54 тисяч транзакцій за допомогою QR-коду. Сума цих платежів складає більш ніж 7 мільйонів гривень.

За статистикою банкірів 27 тисяч безконтактних оплат зроблено при сплаті комунальних платежів. Цю технологію містяни освоїли ще на початку минулого року, адже до поштових скриньок почали надходити рахунки з QR-кодами для миттєвої сплати.

"Активне впровадження технології миттєвої оплати комуналки за допомогою QR-кодів дозволило навчити клієнтів здійснювати платежі онлайн в Приват24. Вже зараз доля оплат комунальних рахунків онлайн значно перевищує кількість оплачених через касу або термінали самообслуговування, - говорить керівник напрямку платежів та переказів Черкаської філії ПриватБанку Володимир Добровольский. - Наразі оплати за QR-кодом доступні для всіх СУБів, Черкаської служби чистоти, ЧТКЕ та Черкаської ТЕЦ в м. Черкаси. За послуги Черкасиобленерго можна сплатити по QR-коду по всій області".

Слідуючим за популярністю швидких розрахунків виявився місцевий транспорт, адже 26 тисяч транзакцій зроблені черкащанами саме за проїзд у міському транспорті. Нагадаємо, що раніше запуск безконтактних платежів за QR-кодом здійснений у 100 черкаських тролейбусах, та  більш ніж 70 маршрутних автобусах міста.

Технологія "Платежі за QR-кодом" є відкритою національною платформою, що дозволяє безконтактно здійснювати будь-які платежі в будь-якій точці країни.

Так, до сервісу "Платежі за QR-кодом", що  дозволяє покупцям оплачувати товари або послуги через мобільний додаток Privat24, відсканувавши QR-код з плаката в торговій точці, підключилися вже 165 черкаських підприємця. І кількість поціновувачів швидких оплат серед підприємців зростає, адже зручність таких розрахунків беззаперечна - оплата одразу поступає на розрахунковий рахунок підприємця.

Для торговців, що бажають підключити сервіс "Платежі за QR-кодом", необхідно подати заявку на сайті.

  • Facebook