Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащани тепер можуть передавати показники електролічильників у "Viber" (ВІДЕО)

 ...

Удосконалений сервіс та зручні умови для черкащан: передати покази електролічильників відтепер стало ще швидше та комфортніше. Черкаські енергетики спростили сучасний спосіб передачі показників через мобільний додаток Viber. Безкоштовний месенджер нині у своїй базі має паблік-акаунт ПАТ "Черкасиобленерго".

Олексій Шевченко, директор з інформаційних технологій та зв’язку ПАТ "Черкасиобленерго":

"Не потрібно якихось реєстрацій, не потрібно якихось додаткових кроків. Лише, треба щоб "під рукою" був вайбер (мобільний додаток). Можна з легкістю передати покази лічильників, де б він не знаходився. Сервіс на це розрахований".

Обласні енергетики переконані: у 21 столітті кожна компанія повинна мати сучасні сервіси для прийому та обробки інформації.  Усе - задля зручності тутешніх споживачів. Нова послуга дає можливість обслуговувати необмежену кількість особових рахунків.

Валерій Вязовик, автор послуги, начальник служби інформаційних технологій ПАТ "Черкасиобленерго": "Сама идея системы заключалась в том, чтобы человек проходя мимо счетчика, мог нажать двумя-тремя клавишами и передать показ, чтобы не записывать, не запоминать. Это в чем хорошо, что ускоряется сама процедура. Сложность заключалась в том, чтобы защитить от передачи неправильных показателей".

Нині понад 20 тисяч споживачів електронно повідомляють дані енерголічильників. Мовляв, раніше черкащани могли передати показники трьома способами: через таблицю на сайті, кабінет побутового споживача та оператором кол-центру. Нині ж – додали ще одну "швидкісну" можливість. На розроблення такого сервісу енергетики витратили півтора місяці. Наголошують: нині система усе коректно відпрацьовує.

Олексій Шевченко, директор з інформаційних технологій та зв’язку ПАТ "Черкасиобленерго":

"Якщо ми передаємо інформацію, яка випадкова, або неправильні покази, то система нас відкине і попросить ввести коректні покази. Тобто вона захищена від помилкових натискань або зловмисних, чи значно занижених, чи завищених показів".

Нині такими новаціями енергетики дали змогу операторам кол-центру та контролерам виконувати вполовину менше роботи. Черкащани щодня із різноманітними потребами звертаються до енергетиків.

Віталій Кузьменко, оператор кол-центру:

"Із кожним роком кількість дзвінків збільшується. З минулим роком збільшилася в два рази, це саме по дзвінках. І десь в 3-4 рази через електронні служби".

Для зручності споживачів згодом до кожної домівки надійде листівка з QR-кодом та інструкцією з його застосування. Детально ознайомитися із інформацією щодо користування послугою черкащани можуть, переглянувши відеоурок на сайті Товариства. Тим часом, черкаські енергетики не зупиняються на зробленому. Мовляв, постійно намагаються "йти у ногу" із передовими технологіями. Надалі планують розповсюдити  подібний сервіс і на мобільний додаток Телеграм.

 

  • Facebook