Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

За підтримки товариства "Урожай" на Черкащині провели фестиваль "Крутий заміс" (ВІДЕО)

 ...

Веселі конкурси, концерти, ярмарки та глиняна толока. І це далеко не весь список розваг на фестивалі "Крутий заміс", що відбувся минулого вікенду. Фестиваль відгримів уже вдруге на холодноярській землі за організації та підтримки ТОВ НВФ "Урожай", що належить до Групи компаній МХП.

Олександр Воскобойнік, директор ТОВ НВФ "Урожай  "Свято майстерності, краси і єднання. "Урожай" завжди збирає десь своїх людей, проводимо різні свята, відправляємо на різні відпочинки за кордон, в екскурсії, але ми чомусь забуваємо про свій рідний край.  Ми забули про цей Холодний яр, куди сьогодні їдуть люди з усієї України. А черкащан, вибачте мене, треба гоном гнати. От для цього і вирішили."

Ідейні натхненники запевняють: фестиваль створили з метою відродження народних забав та давніх традицій. Вірять, село Мельники стане одним із об’єктів туризму Черкащини.

Юрій Романча, засновник фестивалю, продюсер гурту "Крутий заміс" "Ми повинні пам’ятати своє коріння, не жити минулим, йти  в перед популяризувати минуле наше. Шоб ми знали своє коріння , щоб ми знали хто наші діди і прадіди. Відповідно і задум був популяризувати ремесла холодного яру"

Протягом трьох днів черкащани та гості області змагалися у швидкості пиляння дров, занурювалися до коренів української культури та брали майстер-класи з гончарства у професійної майстрині.

Леся Корж, майстриня "У нас є унікальний круг, подвійний, таких більше нема в Україні, ми самі його виробляли, ми з чоловіком вдвох працюємо"  

Торік на території  заходу був пустир, нині це затишна галявина. На ній розташували дитячі майданчики, міні-зоопарк, наметове містечко та сцену. Як дорослих так і малих розважав знаний казкар Сашко Лірник. Кульмінацією свята  стала глиняна толока. Учасники фестивалю поділилися на команди та навипередки місили глину босими ногами. Аби перемогти в конкурсах не жаліли ніг та, навіть, манікюрів.У цій битві чистим не залишився ніхто, навіть, ідейному натхненнику фестивалю дісталося від учасників.Переможці замісу отримали коштовні призи за свою вправність.

 

  • Facebook
>