Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Більше мільйона на дитячі посмішки пожертвували українці на Новий рік

 ...

Розпочати Новий рік з вірою у диво, а відтак і в перемогу над хворобами, маленьким пацієнтам Черкаської обласної дитячої лікарні допомогли майже 72 тисячі небайдужих українців. 

До обласної дитячої лікарні завітали з подарунками Дід Мороз та Снігуронька. Від імені клієнтів ПриватБанку, які долучилися до акції "Звичайне диво", вони привітали діточок з новорічно-різдвяними святами, створивши у лікарняних палатах атмосферу справжнього свята. 

Організаторами акції виступили ПриватБанк та MasterСard. Разом із тисячами небайдужих українців вони стали добровільними волонтерами Діда Мороза. "Звичайне диво" дісталося усіх обласних дитячих лікарень країни.

"Подарувати диво важкохворим діточкам, яким довелося зустріти Новий рік у стінах лікарень, виявили бажання майже 72 тисячі клієнтів банку, – розповідає Анна Павлова, керівник благодійних проектів ПриватБанку. – Долучившись до акції "Звичайне диво", вони перераховували одну гривню після кожної транзакції на допомогу хворим дітям. Таким чином, під час акції, яка тривала з 15 листопада до 31 грудня 2018 року, вдалося зібрати понад мільйон гривень. Усі зібрані кошти направлено на закупівлю ліків для дитячих лікарень та подарунки маленьким пацієнтам". 

Нагадаємо, в грудні 2018 року в рамках акції "Звичайне диво" ПриватБанк подарував обласним дитячим лікарням обладнання, незамінне у реанімації та хірургії, на суму 2,6 мільйони гривень.

 

  • Facebook