Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Завдяки співпраці "ПриватБанку" й автосалонів, черкащани можуть легше купувати-продавати транспорт (ВІДЕО)

 ...

Потужний мотор та оновлені технічні можливості. Втілити таку чотириколісну мрію відтепер стало доступно жителям Черкащини.

Віталій Байда, керівник автосалону "Колос-авто":

"Проводимо виїзну виставку для мешканців нашого міста. Як варіант пропонуємо людям ознайомитися з новими моделями всесвітньовідомих брендів, таких як Mazda 3, Suzuki, Ford Focus оновлений. А також інші машини, які користуються попитом".

Усе – в межах співпраці Приват Банку та салону "КолосАвто".

Володимир Ридван, керівник напрямку споживче кредитування черкаської філії "Приват Банку":

"Щомісяця разом з нам партнером автосалоном "Колос-авто" ми проводимо виставку-продаж нових автомобілів, на цій виставці ви можете вибрати автомобіль, провести тест-драйв автомобіля, а головне отримати рішення по авто в розстрочку. Нагадую вам, що разом з Приват Банком ви можете придбати новий автомобіль за акційною схемою  кредитування від 0 відсотків річних терміном на 7 років".

За допомогою онлайн-автосалону Приват Банку можна продати власний або підшукати новий автомобіль. Нині для черкащан представлено майже півсотні автівок.

Володимир Ридван, керівник напрямку споживче кредитування черкаської філії "ПриватБанку":

"Також ми розпочали виставку-продаж вживаних автомобілів, ці автомобілі, а також будь які вживані автомобілі віком до 15 років ви також можете придбати разом з Приват Банком у розстрочку".

На таких умовах користуватися автівкою можна вже сьогодні, а його вартість виплачувати щомісячними внесками. Розрахувати щомісячний платіж можна на саті при виборі авто, клікнувши кнопку "купити".

Володимир Ридван, керівник напрямку споживче кредитування черкаської філії "ПриватБанку":

"Рішення по кредитуванню займає 2 хвилини, по кожному клієнту індивідуально. Вся процедура оформлення авто займає 2-3 дні".

До того ж, можна оцінити ходові якості та загальні споживчі властивості авто. Усе – завдяки можливості тест-драйву потенційної покупки.

Віталій  Байда, керівник автосалону "Колос-авто":

"Записатися на тест-дравйв, ознайомитися з автомобілем, безумовно придбати ці автомобілі, а для того щоб їх придбати є гарні і доступні фінансові програми  від нашого фінансового партнера Приват Банку, тому я пропоную всім людям не відкладати свої мрії на потім, а вже зараз ставати щасливими власниками автомобілів і вже зараз отримувати задоволення  від керування ними".

 

  • Facebook